Suomalaisille naisille nauretaan

Anonyymi

Tuttavani (miehet) kertoilevat naureskellen kuinka helpostisti he ovat saaneet yöseuraa kapakoista ja räkälöistä.

Naiset tunkiessaan kehoaan heille, jotkut jättävät jopa maksun kun poistuvat hotellihuoneesta aamulla.

Joo joo, naiset " mutku määääki haluun!"

10

153

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kännisiä viinan täyttämiä akkoja, helppoja saaliita ovat

      • Anonyymi

        Eikös tommonen sitten oo jo hyväkskäyttöä, jos hirveessä kännissä olevan naisen sänkyyn vie.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eikös tommonen sitten oo jo hyväkskäyttöä, jos hirveessä kännissä olevan naisen sänkyyn vie.

        ei jos kännissä olevan kanssa nainen itse lähtee


    • No mitäpä ne siitä, otekkin haluavat ja sitten selvinpäin katuvat. Idiootit kun juovat ja aina pillua saatavilla. Tyhmiähuotaavia ukkojaan pettäviä, mutta mulla riittää tuheroa.

    • Anonyymi

      Tämä on niin nähty. On se vaan outoa, kun ollaan täysin estoton humalassa. Selvinpäin huoritellaan naista, joka uskaltaa selvinpäin vähän flirttailla jollekin miehelle. Tämä selkeä nainen ei baareissa juokse tai viinaa juo.

    • Anonyymi

      Sinulla on hienot elämän lähtökohdat

    • Anonyymi

      Naiset haluu olla selkeitä tyrkkyhoroja, näkeehän tuolla miten ne puolialastomina keikistelee, tänään eräässä kaupassa joku pinkkiin paitaa pukeutunu jätkä esitti selvästi kun piti olla liimautuneena horonnäköseen muijaan, koko ajan piti nuolla ja olla kiinni kun herhiläinen, noi varmasti eroavat melko pian, tai sit on kesäromanssi. Muija ei oikein tainnu tykätä jätkän kuolailusta. Hyi helv, ei tollasia hempeilyjä tarvii julkisesti tehä, ällön näköstä. Julkiset hellyydenosoitukset pitää lopettaa kun toiset saa kateellisena kattoo,yök

      • Anonyymi

        Muuta Saudi-Arabiaan jos ihmisten vapaus ja valinta pukeutua noin ahdistaa.


    • Anonyymi

      Onpa täällä yksinkertaisesti ajattelevia ihmisiä. Jokaisella, niin naisilla kuin miehillä on omat tarpeensa, joiden tyydyttäminen tuo hyvää oloa. Jos et ymmärrä ihmistä, älä ota kantaa ja vähättele toisia, sillä jokaisella on oikeus ja hyvään ja läheiseen jopa lyhytaikaiseenkin kanssakäymiseen. Lopettakaa turha kanssaihmisten vähättely.

    • -No mutta en minä hyväksi käytä vaan oikein kunnolla panen. Siitä ne tuntuvat tykkäävän. Tippuri on ollut kahdesti ja klamydia neljä kertaa sekä herpes on kikkelissä, mutta kaikissa harrastuksissa on riskinsä.

    Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      139
      3095
    2. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      8
      1686
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      222
      1374
    4. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1191
    5. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1171
    6. 37
      1051
    7. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      1032
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      133
      987
    9. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      964
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      38
      918
    Aihe