Miehelle ylläri?

Nyt kaivattais hyviä vinkkejä kuinka yllättää mies, miten hemmotella yms ;)
Päivälle voisi olla jotain mitä tehtäis koko perhe yhdessä (10kk ikäinen lapsi), illaksi jotain mitä miehen kanssa tehtäis =))
1520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ota allekirjoitus avioerokaavakkeeseen,aukeaa pienemmät suonitukokset.Voithan sitten repiä paperin tai jatkaa prosessia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hunajapupu kirjoitti:

Nyt kaivattais hyviä vinkkejä kuinka yllättää mies, miten hemmotella yms ;)
Päivälle voisi olla jotain mitä tehtäis koko perhe yhdessä (10kk ikäinen lapsi), illaksi jotain mitä miehen kanssa tehtäis =))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu