Mistä löytyis Fiat Dugato vm 2000 hymerin kopilla sähkökytkentä kaavat, on rappusten sähöt hukassa
Sähköt hukassa?
Anonyymi
1
<50
Vastaukset
Veikkaan ettei tuo ole helppoa mutta kysy maahantuojalta ja lähimmästä Hymer merkkihuollosta.
Yleensähän niitä ei jaeta mutta kaverille voidaan järkätä joten ei kannata alkaa kiukuttelemaan vaan esittää kaveria joka on pulassa.
Itse lähtisin tosin ensin tutkimaan sitä 12V sähkön jakoyksikköä jossa on pitkä rivi sulakkeita, sellainen on ainakin minun 2013 mallisessa Hymerissäni. Paikka voi vaihdella mutta minulla se on integroidun korin kuskin penkin alla ja ohjekirjassa on nimetty nuo sulakkeet.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101064
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82804Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat262586Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede15563- 65531
- 92499
- 26492
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 47427
- 30416