https://www.youtube.com/watch?v=V6JmTJObWK8
Vaikka Suomen vihervasemmisto ja sitä edustava valtamedia mustamaalaavat jatkuvasti täysin aiheettomasti perussuomalaisten kansanedustajaa ja tulevaa europarlamentaarikkoa Teuvo Hakkaraista juopottelusta, niin jyrkän haittamaahanmuuttovastainen Hakkarainen näyttää olevan alkoholin käytössä vielä pyhäkoulupoka verrattuna EU:n komission puheenjohtajaan Jean Claude Junckeriin?
MATUJA SUOSIVA EU-JOHTAJA JEAN CLAUDE JUNCKER.
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
No mikä yllätys tuo punavihreiltä :D Käykää joskus katsomassa kun vihreät piävät sisärengas bileitä siellä parasta sisäfilettä ja parhaat viinit ja konjakit virtaavat, valtiolta anotuilla rahoilla.
Junkers alkoholisti veivaa viimeisiään ja kohta ilakoi terroristimuslejen kanssa paratiisissa jossa ei ole enää neitsyeitä, koska muslut ovat ne maan päällä jo raiskanneet ;)
Hakkaraisen ja Juoppo-Junckerin suuri ero onkin että Teukka juo OMIA rahojaan eikä tuohoa Eurooppaa ;) - Anonyymi
Juoppo-Junker kehtasi lausua haastattelussa, että omaa maataan rakastavat eurooppalaiset ovat tyhmiä!?
Aiemmin tuo mätäpaise julisti, että rajat ovat maailman huonoin keksintö?! Trakoitaen tietysti vain Euroopan maiden rajoja.
Brysselin eliitti on kulttuurimarxistista ja paneurooppalaista kuonaa...- Anonyymi
Juncker on Belgiasta ja Rompuy Luxemburgista. Nehän eivät ole edes mitään todellisia maita kuten kansallisvaltiot ovat!
Belgia on keinotekoinen hollantilaisten ja ranskalaisten liitto. Luxemburg taas keskiaikainen ruhtinaskunta.
Ei siis mikään ihme, että nuo kaksi pääeunukkia eivät arvosta "maitaan"... ;-) - Anonyymi
Juuri näin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka912531- 671465
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww861437EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje131208- 81943
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19920Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe36810Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta105804- 54793
- 30716