Lopulta nainen maksaa kun seurustelee jännämiehen kanssa

Anonyymi

6

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ivalossa jännämies ampui itsensä ja naisen 6 v tyttären kostoksi kun nainen jätti. Eikö naiset tajua että jännämiestä ei voi jättää kärsimättä seurauksista.

    • Anonyymi

      Jännämies olikin ulkomaalainen, ei mikään yllätys. Naiset on uskomattoman.......tyhmiä.

      • Anonyymi

        Joo eihän täällä kantasuomalaiset ikinä tapa toisiaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Joo eihän täällä kantasuomalaiset ikinä tapa toisiaan.

        Ei iltalehden jutussa ketään tapettu.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei iltalehden jutussa ketään tapettu.

        No eihän kantasuomalaiset ikinä pahoinpitele toisiaan.


    • Eikö tuon tarinan opetus pikemminkin ole se, että ei kannata laittaa omaisuutta yhteen miehen - tai yleensä kumppanin - kanssa, vaan kannattaa hankkia ja pitää oma omaisuutensa.

      Ihan samalla laillahan sitä kävisi palstaätmin kanssa. Ajatelkaa nyt, palstaätmi aikoinaan jätti koulut käymättä ja ammatin hankkimatta (koska kaikki aika meni siihen, kun piti katkeroitua siitä, että naapuripulpetin poika oli yläasteella kehuskellut saaneensa "pillua" ja ätmi sitten jäi vatvomaan tätä seuraavaksi kahdeksi kymmeneksi vuodeksi), joten eihän se ätmikään olisi voinut omaa osuuttaan asuntolainasta maksaa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      140
      7909
    2. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      31
      3116
    3. Imaami kysyy, miksi pojat uivat ilman valvontaa

      Kalajoen särkät ovat usean kilometrin pituiset. Siellä on kylttejä, joissa varoitetaan rannan vaaroista. Siellä ei ole
      Maailman menoa
      372
      2165
    4. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      284
      1750
    5. Kerrostaloihin ilmalämpöpumput

      Ulkomailla näkee paljon ilmalämpöpumppuja kerrostalojen ulkoseinissä. Mikä estää taloyhtiötä hankkimasta niitä asuntoih
      Sinkut
      147
      1573
    6. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      21
      1401
    7. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1229
    8. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      15
      1208
    9. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      137
      1152
    10. Persaukinen puolankalainen kävi kerjäämässä paitaa

      Ja lippistä. Nauratti suuresti kun katsoin. Kukahan mahtanee olla? Voipi katsoa täältä jutun. https://www.youtube.com
      Puolanka
      19
      1096
    Aihe