Pienen huomion tein tässä. Aiemmin ei tullut paljonkaan vastauksia minkään ikäisiltä naisilta ja nyt sit viimeisen kuukaudn aikana jopa 26 naista vastannut mun viesteihin.. Voi todeta että kyl se on kiinni siitä mitä ja miten kirjoittaa kun laittaa viestiä. Onhan se selvää että mihinkään törkeisiin viesteihin harvemmin tulee mitään vastauksia. Ihan hyvä näin. jatketaan tytöt samalla linjalla.
Naiset vastailee kyllä
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
No+joo..+Vastaileehan+ne,+mutta+se+nyt+ei+meinaa+vielä+mitään.+Näkemisen+mahdollisuus++ei+ole+siinä+vaiheessa+edes+50%.
Tuokin+mahdollisuus+jaetaan+vielä+kymmenen+miehen+kesken.+Vastailun+ilon+lisäksi+välimatka+kilometreissä+pudottaa+jatkoon+pääsemisen+mahdollisuutta.+Tuokin+kilometrien+Deittien+betoninen+seinä+laittaa+onnistumisen+mahdollisuudet+0,01+%.+Rahalla+ei+merkitystä+sitä+pyytäville+vaan,+pientä+sivuseikkaa.
Hyvin+uskottavaa,+ei+tarvitse+kuin+laittaa+ilmoitukseen+että+etsii+yli+50v++naissukupuolista+selänrapsuttajaa.++
Niillä+saiteilla+jossa+on+mahdollisuus+haarukoida+profiileita+on+helppo+todeta+että+kaikista+niistä+profiileista+jotka+on+määritelty+naissukupuolisen+tekemiksi+reilusti+yli+95%+on+ikäalueella+50v+...+76v.
Vertailua+mukaan,+jooh?+Vanhemmilla+naisilla+suuret+lihakset+ovat+pumpuliset+(höttöä)+vastoin+nuoremmilla+tytinän+(aladobi)+omaista.+Miehilläkin+häviää+lihaksista+vanhetessa+napakkuus,+mikä+näkyy.+Ero+saattaa+häiritä+oikeesti,+myöskin+selittää+erityyppiset+ääri-ilmiöt+vaikka+deiteillä.+Toinen+kokee+asian+äkkiä+tunkeiluksi.+Vahemman+nuoremman+keskenäiseksi+pelimerkiksi+jää+yhteisenkielen+löytymynen+ja+todenäköisyys+ehkä+0,001%.
Eipä tuohon muuta voi sanoa kuin että onni yksillä kesä kaikilla.
Kirjoittakaa kuvalliset miehet kuvallisille naisille. Näistä naisista monet lupaavat vastata kaikille kuvalliselle miehille. Ei siis pitäisi olla naamasta ja vatsasta kiinni. Kokemuksia, ovatko lupaukset pitäneet? Hiukan vaan ihmetyttää, mitä nämä naiset hakevat, vaaditaan kuva, jolla ei kuitenkaan ole merkitystä. Jotain korkeampaa naisten logiikkaa?