Tajusin tänään, että olen elämäni aikana juonut mahdollisesti monta molekyyliä Hitlerin kusta. Vielä todennäköisemmin Stalinin. Tuostahan se naapurista haihtui ja satoi tänne sopivalla tuulella. Siellä se vieläkin järvissä killuu.
Tajunta räjähti
Anonyymi
165
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Hitler oli kasvissyöjä, joten erittäin puhdasta tavaraa tuli molemmista päistä.
Vesi on niin täynnä jäämiä e- pillereistä, masennuslääkkeistä ym. paskasta, että se ei puhdistu ihmisen menetelmillä, vaan ne molekyylit puskee parvittain läpi hanoista ja luonnonvesistä.. Ihmisistä tulee zombieta. Oma tahto ja ajattelukyky menee. Aivonsa menettänytkin voi työskennellä silti virkamiehenä: https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/2016090622271694
Ajattele mieluummin niin, että hengität samoja molekyylejä, kuin Mörkö tai Pukki - näin saat itsellesi muokattua yli- inhimilliset kyvyt, placebo- vaikutuksen ansiosta 9.6.2019!