Leo Frank valkoisen antisemitismin uhri!

Freestyler

Leo Frank oli perheellinen mies, joka rakasti vaimoaan ja lapsiaan kunnes valkoiset rasistit päättivät punoa juonia häntä vastaan, koska olivat kateellisia hänen menestykselleen ja sille että hän oli juutalainen. Juutalaisethan ovat usein menestyneet ja sen takia heitä kohtaan ollaan kateellisia.

Eräänä päivänä eräs nuori tyttö murhattiin ja raiskattiin. Valkoiset rasistit keksivät syyttää juutalaista tästä rikokseta, koska oikeita valkoisia rasisti murhaajia ei saatu kiinni. Sitten Leo Frank kauhistuneena syytöksistä palkkasi asianajan puolustamaan oikeuksiansa. Lopulta hänen juutalaiset ystävänsä saivat pelastettua ystävänsä Leon vankilasta. Mutta valkoiset rasistit eivät olleet tyytyväisiä, he eivät luottaneet oikeuteen, vaan he lynkkasivat viattoman Leo Frankin, jolle ei olisi koskaan voinut tulla mieleenkään mitään sellaista kuin valkoisen arjalaisen naisen raiskaaminen ja murhaaminen.

Tästä vihastuneena Leon juutalaiset ystävät perustivat ADL:n, joka on siitä päivästä lähtien kertonut totuuksia valkoisten ihmisten viharikosista!

3

339

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oma rotu?

      Eihän juutalainen mikään rotu ole, vaikka ihmistä alempana onkin.

    • kukaan ottaa sinun sanomiasi vakavasti.
      Niin mainittakoon että Leo Frank todennäköisemmin oli syypää ja ADL on juutalaisten yli-valtaa ajava rikollisjärjestö.

    • uskomatonta!

      jonka sängyn alla vaani rabbi!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      89
      2523
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1465
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      84
      1403
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1208
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      933
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      910
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      36
      800
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      103
      799
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      783
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      706
    Aihe