naiset miten hemmottelet miestä

täällä on miehet kertoneet miten naisia hemmotellaan ja pidetään hyvänä eli naisia hemmotellaan ja paijataan ja pidetään kuin kukkaa kämmenellä ja tuntevat itsensä prinsessoiksi tai kuningattareksi mutta ei koskaan puhuttu miten naiset hemmottelee miestä
2480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Istumalla sopivalla hetkellä hajareisin miehen syliin tai muuta mielenkiintoista

Äänestä
  • kerros nyt mitä muuta mielenkiintoista tekisit enemmän

    Äänestä

  • Sanoisin sulla on nyt vapaapäivä,voit lähteä !

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sanoisin sulla on nyt vapaapäivä,voit lähteä !

    ja avaat vetskarin ja päästät sen vapaaksi no mitä sille tekisit ja mitä muuta tekisit

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    ja avaat vetskarin ja päästät sen vapaaksi no mitä sille tekisit ja mitä muuta tekisit

    Käytä mielikuvitusta. Tässä lastenohjelmassa ei voi kommentoida pidemmälle

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Käytä mielikuvitusta. Tässä lastenohjelmassa ei voi kommentoida pidemmälle

    en voi tietää mitä sinä tekisit eli sinun on kerrottava

    Äänestä

Straponilla veteleminen on parasta hemmottelua.

Äänestä
  • oijoi mikä nainen

    Äänestä

Kehumalla, miten taitava ja komea hän on.

Äänestä

Kiusoittelemalla, pikkutuhmuuksilla ja kaksimielisillä jutuilla. Lisäksi olen hyvä kuuntelija, joten kerro minulle huolesi tai ajatuksesi. Hierominen ja hyvän sapuskan laittaminen ovat käyvät hemmottelusta. Lisäksi minua ei haittaa, vaikka mies pelaisi koko viikonlopun pleikkaa.

Äänestä
  • hyvältä kuulostaa entä jos mies ei halua pelata pleikkaa vaan haluaa leikkiä ja pelata sinua

    Äänestä

  • oletko ns. hyvä jätkä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    oletko ns. hyvä jätkä?

    kuule kyllä sinutkin tyydytetään

    Äänestä

  • Minulla pelaaminen riippuu siitä millä tuulella minä ja mies ollaan.

    Äänestä

  • <<Kiusoittelemalla, pikkutuhmuuksilla ja kaksimielisillä jutuilla.<<

    Veto!

    Nämä kaikki kolme ovat minulle myrkkyä. Viehättävä sisko ei kiusaa, ja puhuu suoraan yksimielisiä juttuja. Pikkutuhmuuksiin ja kaksimielisiin ajaa vain pelko, että on liian suora ja tyrkky. Kökköä! Turhaa pelkoa!

    Pidän eniten suorista siskoista, niistä, jotka eivät selittele, kaikkein eniten niistä, jotka ottavat vastaan ensivisiitillekin sukupuolielimet paljaana.

    Ovat muutkin naiset ihania, mutta mainitsemani suloisimpia.

    Äänestä

  • Samoin minulla "tie miehen sydämeen käy vatsan kautta" on yleisin toimintatapa. Toisena on sosio-emotionaaliset ja seksuaaliset tarpeet riippuen miehen halusta.

    Äänestä

"Hei hemmo, vieppä roskat."

Äänestä
  • nyt latistu tunnelma ja menin sanattomaksi

    Äänestä

  • hyvä alanaama sulla

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    nyt latistu tunnelma ja menin sanattomaksi

    joo, vanha vitsi oli,

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    hyvä alanaama sulla

    Se siitä iskuyrityksestäsi. Sole poika muut ko ranne taas heilumaa

    Äänestä

Jos nainen haluaa miellyttää tuntematontakin miestä, joka osoittautuu miellyttäväksi, hän ei voi tehdä ystävällisempää vaikutusta kuin näyttämällä sukupuolielimensä, mieluimmin vielä avaten.

Pornotytöt tekevät näin, ja kaikki normaalit miehet katsovat heitä ihaillen. Tästä voi päätellä, mistä miehet todella pitävät.

Miehen kannalta on liki käsittämätöntä, miksi todellisuudessa tätä esiintyy niin vähän. Pornon tarve vähenisi oleellisesti, jos siskot ymmärtäisivät tämän. Eiväthän hekään näyttäessään tekisi muuta kuin toteuttaisivat perintögeeniensä tuomaa halua. Rohkeutta vain lisää!

Olen kuullut, että tytöt nauttivat ihailusta.

Äänestä

Miten nainen hemmottelet jännämiestä sen jälkeen kun se on haukkunut sinut idiootiksi?

Äänestä
  • Suljen oven, käynnistän auton, nostan kytkintä ja näytän perävaloja :)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

täällä on miehet kertoneet miten naisia hemmotellaan ja pidetään hyvänä eli naisia hemmotellaan ja paijataan ja pidetään kuin kukkaa kämmenellä ja tuntevat itsensä prinsessoiksi tai kuningattareksi mutta ei koskaan puhuttu miten naiset hemmottelee miestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu