Pliis..älkää ladatko YouTubeen noita videoita festareilla, täyttä sontaa!
Kuvataan kännykällä ja ääni aivan surkea, aivan surkea!!
Festarivideot
Anonyymi
2
278
Vastaukset
- Anonyymi
Kännykkävideot kuvaavat yleistä konserttimeininkiä muistoksi menneistä. Musafriikeille on levyt ja viralliset äänitteet.
- Anonyymi
Okei. Ei sitte.
No ei niitä räkävideoita kyllä tarvis sinne laittaa. Tai laittakaa otsikoksi "Räkävideo". Voin poistaa sen haussa. Ehhehee...hyvää kesää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 61920
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111843Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla264793- 55732
- 50648
- 57580
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k93576Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai45566- 23556
- 79554