Olen seurannut treffipalstaa runsaan puolen vuoden ajalta ja huomannut yhden merkittävän piirteen. Miehet hakevat itseään n. kolme vuotta vanhempaa tai viisi vuotta nuorempaa seuraa. Naiset sitten itseään pari vuotta vanhempaa mutta yli kuusi vuotta nuorempaa seuraa. Miehille kelpaa myös tavallinen sukan kuluttaja mutta naisten kriteerit on sixpackin omistama itseään viisitoista senttiä pidempi Dresman tyyppinen kiiltopoikamies. Vaikka on itse sellainen ihan tavallinen nk. Suomityttö. Oliskos liikaa pyydetty että pää pois pilvistä ja takaisin maanpinnalle.
Tavoite, kuu taivaalta
2
215
Vastaukset
- Anonyymi
"Oliskos liikaa pyydetty että pää pois pilvistä ja takaisin maanpinnalle." Miksi?
Oletko itse ihan totta niin tyhmä että kelpuutat jonkunlaisen kunhan joku on?
Minä en. Tiedän mitä tahdon, ja jos sellaisen hakemiseen menee aikaa, menkööt. Ja jos sellaista ei löydy, huonoa en huoli.
Miksi ihmeessä tyytyisin huonoon? Tavoitteeni on aina paras mahdollinen, jokaisella elämän saralla. Tulen toimeen kokonaan ilman vallan mainiosti jos vaihtoehto on joku-vaan. Nielkää se.- Anonyymi
Omanikäisesi on siis huono? No sinähän sen tiedät vallan hyvin omasta puolestasi.
Jos et saa huomattavasti nuorempaa miestä, hekin tietävät sen.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381319
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä38889Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad30633Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 14590
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26568- 24541
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30536Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17533Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17513