Se on niin mahtavaa! Uusi tuore rakkaus on huumaavaa ja se on maailman paras tunne! Vanha eltaantunut suhde on pakkopullaa miehelle! Siksi mies ei arvosta pitkää suhdetta. Uusi tuore ihastuminen tai pano voittaa sen. Sata-Nolla !
Vieraan pameminen on kuin huumetta
18
<50
Vastaukset
Eihän tuollasta miestä muuhun tarttetakkaan, ne paremmat miehet saakin yleensä sen vakipaikan. Töissäkin omilla säännöillään työskentelevät on taakka ryhmätyölle.
Ei niitä pidetä määräänsä pidempään tiimin jäseninä.- Anonyymi
Abrakadabra nukuttiko hyvin, iloisesti tai naurattavasti?
Anonyymi kirjoitti:
Abrakadabra nukuttiko hyvin, iloisesti tai naurattavasti?
Mä nukuin, kun tukki. Heräsinkin vasta 8 korvilla. Nauramisesta en tiiä, nauranko unissani.😃
Mut hyvä fiilis oli maate käydes ja herätessä. Lähdemme pian taas tienpäälle, joten pitää pupeltaa.😛
- Anonyymi
On noitakin. Rakastuminen ja ihastuminen on joillekin huumetta, jota pitää saada aina vain lisää. Toleranssi kasvaa. Sama seksin kanssa. Ongelmahan tuollainen käytös on.
xL- Anonyymi
Koskee pääasiassa naisia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koskee pääasiassa naisia.
Aloituksessa puhuttiin yleisesti miehistä. Mutta varmaan noita über-tunnenarkkareita löytyy naisistakin yhtälailla.
xL - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koskee pääasiassa naisia.
Mitä tarkoitat?
Että pääasiassa naiset käyttäytyvät noin, vai? Aloittajan mukaan tuo käytös on miehille luontaista.
Vai tarkoitatko, että tuollainen käytös miehellä, on ongelma vain naiselle, ei miehelle itselleen? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä tarkoitat?
Että pääasiassa naiset käyttäytyvät noin, vai? Aloittajan mukaan tuo käytös on miehille luontaista.
Vai tarkoitatko, että tuollainen käytös miehellä, on ongelma vain naiselle, ei miehelle itselleen?Pääasiassa naiset, juuri näin. Kun suhteessa ei ole kokoajan jotain jännää, sitä on haettava muualta tai otetaan ero . Miehellehän riittää kun sohva on mukava, jääkaapissa olutta ja tv toimii..
Tietenkin löytyy myös miehiä jotka tykkäävät alkuhuumasta uudelleen ja uudelleen mutta naisten juttu se on pääasiassa. Siitäkö tuo nimes tulee? Ku oot enne vetänä viivaa yhtä paljo ku hilloviivoos o nuttuutettu!??!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pääasiassa naiset, juuri näin. Kun suhteessa ei ole kokoajan jotain jännää, sitä on haettava muualta tai otetaan ero . Miehellehän riittää kun sohva on mukava, jääkaapissa olutta ja tv toimii..
Tietenkin löytyy myös miehiä jotka tykkäävät alkuhuumasta uudelleen ja uudelleen mutta naisten juttu se on pääasiassa.Aloittaja väittää täysin päinvastaista ja hän on mies.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloittaja väittää täysin päinvastaista ja hän on mies.
Tietenkin löytyy myös miehiä jotka tykkäävät alkuhuumasta uudelleen ja uudelleen mutta naisten juttu se on pääasiassa.
Onhan siinäkin oma juttunsa, mut enemmän diggaan rakastelemisesta kun tuntee toisen hyvin.
- Anonyymi
Sun suhteesi ovat varmaan kaikki yhen illan juttuja, kun ihmisen pitää olla aina vieras:) Ei voi tutustua olleskaa, muuten huuma lakkaa toimimasta.
- Anonyymi
No johan on taas ätmillä jutut heti aamusta 😄
Ite en tykkää, kun vieraan kanssa pitää olla varovainen ja pitää tautiriski mielessä.
- Anonyymi
Kaikki tekee nykyaikana juuri noin, paitsi ne jotka eivät ole enää pelissä mukana.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3253825Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1283560Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku42250- 1121674
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181568Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241309Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j136927Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit99880Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79835- 86751