7h bensa/hybridi haussa alle 25k

ehdoilla ja suurimmat itseä koskevat miinukset:

prius
- ei saa vetää,
x-trail 1.6t
-takapenkkijalkatilat pienimmät samoin kassitila 3nnen jälkeen
zafira 1.4t
-opelin yllärit tai viat
s-max
fordin yllärit ja viat, suht kallein ja huonosti saatavilla (1.6t)

hankala päättää
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toyota verso on iso kokoinen, pienelläkin koneella, kato mikä se on.
Itseäkin kiinnostaa tuo, jos kuskin paikkaa ei ole onnistuttu pilaamaan jotenkin mutta ei ole mulla autonvaihto ajankohtaista..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ehdoilla ja suurimmat itseä koskevat miinukset:

prius
- ei saa vetää,
x-trail 1.6t
-takapenkkijalkatilat pienimmät samoin kassitila 3nnen jälkeen
zafira 1.4t
-opelin yllärit tai viat
s-max
fordin yllärit ja viat, suht kallein ja huonosti saatavilla (1.6t)

hankala päättää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu