Ostin offerillasta lahjakortin rakennekynsiin. Paikka oli ihan ok näköinen, mutta henkilökunta ei puhu sujuvaa suomen kieltä, minua palvellut työntekijä söi ja joi samalla kun teki kynsiäni. Työvälineet olivat likaisia. Kynnet olivat kamalat, jouduin menemään korjauttamaan ne seuraavana päivänä toisaalle. Hinnat ovat edullisia, mutta se on yleinen syy, miksi ihmiset menevät halpaan. Älkää menkö tänne!
Nails Paris Kalliossa
Anonyymi
1
1022
Vastaukset
- Anonyymi
Se on totta. Mulla oli ripsipidennykset luonnolliset ja rakennekynsi. Lopputulos oli huono.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703139
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942035- 551952
- 421584
- 401550
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61083