eroon leikkausarvista???

Olen kuullut tuottesta, jolla pääsis eroon leikkausarvista tai ainakin sais ne vaalenemaan.

Olisko jollain tietoo mikä tuote on ja mistä sitä saa?
51204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen itse käyttänyt tuotetta kohotusleikkauksesta saakka (joulukuusta).

Ja nyt jo arpia ei näy lainkaan ellei sitten osaa etsiä.

Ota yhteyttä niin kerron mistä tuotetta saa:

[email protected]

Äänestä
  • Hei kertokaa täällä palstallakin tuotteesta. Minä ainakin haluan tietää! Apteekista varmaan löytyy?

    Äänestä

  • Tehoaako myös vanhoihin arpiin?

    Äänestä

  • Niin mikä tuote auttaa????

    Äänestä

  • hei minna roo kerro ihmeessä mikä auttaa leikkausarpien hoitoon. menossa leikkaukseen ja tämä tieto kullan arvoinen jos todella auttaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiitollinen avusta kirjoitti:

Olen kuullut tuottesta, jolla pääsis eroon leikkausarvista tai ainakin sais ne vaalenemaan.

Olisko jollain tietoo mikä tuote on ja mistä sitä saa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu