Aina tulosta.
Arkoja henkilöitä, arkoja aiheita.
Arkoja henkilöitä, arkoja aiheita.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Onko Pönttis nostanut kytkintä?
Todennäköisesti, koska Mersussa se nousee herkästi.
Miten Harmis tähän liittyy?
Harmishan oli hullaantunut Pönttiksestä.
Liiankin paljonko? Rupeaa itse puskaan ja palstalla alkaa tapahtua jänniä juttuja?
Tuskinpa Harmis puskassa on.
Sekö lyhyt tukeva punapää, joka muutti pois. Vihreät silmät? Sun autos vaklasi naista siinä parkkipaikalla koko kesän? Häneenkö oot rakastunut? 👍Bingo!!
Juuri se ämmä.
Etkö saanutkaan? Eivät kaikki eronneet ole epätoivoisia t. Blondi
Valvomo hereillä?
Yleensä poliisimies valehtelee aina oikeudenkäynneissä.
Kaikki tiet vievät Roomaan ja parempi myöhään kuin ei milloinkaan :D
Läpimurto.
mukavammaksi on palsta muuttunut, kyllä kun jotkut riitelevät keskenään, hauskempaa paljon kun anonyymit juttelevat keskenään asioista :)
Pitäisikö aihetta tarkastella lähemmin?
Oivoivoivoi pientä pönttis raukkaa
Röllipeikkokin tanssii.
Sitten kun jotkut tytöt eli naiset ovat levänneet tarpeeksi niin tulevat taas palstalle auttamaan yksinäisiä surullisia poikia hassuine juttuineen, jotta nukuttaa aina vain enemmän.
Erilaiset jutut ovat aika hyvää rikkautta palstalle, kun ei aina välttämättä ole kaikki kirjoitukset sitä samaa jankkausta johon ei ratkaisua ole olemassakaan.