kulmalävärin hankinta?

oon 17 v. jätkä ja oon ajatellu hankkii lävistyksen silmäkulmaan, niin et paljoko ne suunillee maksaa ja missä päin helsinkiä kannattais laittaa, kummal puolel se läväri näyttäs hienommalta miehellä ja saaks sielt jotku hoito-ohjeet siihen lävistyksen hoitoo??
3323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse olen ottanut kaikki 12 koruani harnessilla, ja jälki on ollut hyvää. Maksaa siellä muistaakseni 37€ (tarkista www.yazka.com) ja tehään vaan renkaalla.. Riippuu immeisestä, miltä se kulmassa näyttää. Itttelläni on oikeessa kulmassa, ja tykkään siitä siinä.. (:

Äänestä

niin, ja hoito-ohjet saa mukaansa.. :)

Äänestä

kumpaankin kulmaan se sopii. Mulla itselläni on vasemmassa kulmassa ja näyttää siinä oikein hyvältä. eikä edes sattunut yhtään. Helsingistä en tiedä millaisia paikkoja siellä on.. ja kyllä sieltä saa hoito-ohjeet. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lego kirjoitti:

oon 17 v. jätkä ja oon ajatellu hankkii lävistyksen silmäkulmaan, niin et paljoko ne suunillee maksaa ja missä päin helsinkiä kannattais laittaa, kummal puolel se läväri näyttäs hienommalta miehellä ja saaks sielt jotku hoito-ohjeet siihen lävistyksen hoitoo??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu