Vertical Labret

löytyykö kokemuksia? paljonko suurinpiirtein maksaa? tekevätkö esim.Joensuussa tuollasia?
5932
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

onko se sama kun labret?

Äänestä

toihan ois ihan kauhee..vähänkö se ois tiellä ku syö ja sit muutenki ku tuntuis varmaa et joku kärpänen istuis huulella ni ois kokoajan tökkimässä sitä pois..ei tollasen kanssa pystys ees pussailee..hyi helvata

Äänestä
  • sinun mielestäsi:). minusta tuo on kaunein lävistys jonka olen nähnyt pitkiin aikoihin.
    Ja yhtä laillahan se on "tiellä" kuin tavallinenkin huulirengas.

    Äänestä

Kivulias lävistys. Paranteluaikakin on hieman epämiellyttävämpää kuin tavallisessa labretissa.
Hintahan pyörii siinä 50e->. Tarkkaa hintaa en osaa sanoa, sehän riippuu ihan liikkeestä. Luulisin että Joensuussa ainakin Igor's:illa laitetaan v-labretteja. Luulisi kaikkien lävistysliikkeiden osaavan ko. lävistyksen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olisi ihana kirjoitti:

löytyykö kokemuksia? paljonko suurinpiirtein maksaa? tekevätkö esim.Joensuussa tuollasia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu