Apuuva

Mikä biisi se on missä lauletaan "mul on ikävä sua vaikka seisot metrin päässä,seisot metrin päässä....."
3318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aki Sirkesalon uusi menevä ja mainio biisihän se on. Biisin nimi on "mullon ikävä sua". Niinhän meillä kaikilla.

Äänestä
  • ja sehän kirjotetaan mullonikäväsua. eli kaik yhteen!

    Äänestä

  • Pellu kirjoitti:

    ja sehän kirjotetaan mullonikäväsua. eli kaik yhteen!

    kiitos!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jepujee kirjoitti:

Mikä biisi se on missä lauletaan "mul on ikävä sua vaikka seisot metrin päässä,seisot metrin päässä....."

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu