hiussalonki Natalia

Anonyymi

Itte tein sen virheen että menin. Pyysin lyhentämään otsatukkaani sentillä ja lopputulos on aivan kaamea! Se nainen leikkasi yli puolet otsatukasta pois ja jäljelle jäänyt osa on epätasainen ja ohut..käsittelyn jälkeen menin käymään kolmella parturilla mutta vahinko oli jo tapahtunut ja nyt pitää odotella muutama kuukausi jotta tukka kasvaisi. Kiva että näytän kynityltä elukalta valmistujaisissani. En suosittele kenellekkään!

3

104

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuittia ei saa vaikka pyytää ja käy vain käteinen. Hämärää

      • Anonyymi

        Leikkausjälki oli valitettavan kehnoa. Koneella tehdyt rajat ihan onnettomia eikä parturi kuunnellut toiveitani. Pyysin siilin sivuilta ja takaa, eikä keskellä päätä oleviin hiuksiin tarvitse koskea. Parturi oli eri mieltä ja lyhensi hiuksia noin 4cm ja munasi koneella tehdyt rajat aivan totaalisesti. (minulla oli jo ennestään hyvät rajat, joita olisi voinut käyttää)


      • Anonyymi

        Epäilen suuresti veronmaksua. Ennen minua leikattiin miehen hiukset. Maksua ei lyöty kassaan. Hiusteni värjäyksen aikana leikattiin jälleen miehen hiukset, taaskaan ei lyöty maksua kassaan. Kun tuli oman maksuni vuoro, kysyttiin tarviiko kuitin. En tarvinnut, mutta kuvittelin, että maksu kuitenkin lyödään kassaan. Näin ei kuitenkaan tapahtunut. Eli vähintään kolmet hiukset hoidettiin ohi kassan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2240
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      853
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      825
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      806
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      531
      749
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      75
      674
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      650
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      600
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe