Oletteko käyttäneet CLA tuotteita rasvan polttamiseen? Olen suht normaalipainoinen, mutta keskivartaloon kertyy koko ajan lisää ja sitkeää rasvaa. Ajattelin kokeilla Tonalin:ia ko. vaivaan. Kuinkahan pian jotain tuloksia voisi alkaa näkyä vai näkyykö ollenkaan. Liikun säännöllisesti (koiran omistaja).
CLA:n teho
Päärynä
2734
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kyllä hyvinkin nopeasti. Toimii tehokkaammin jos otat lisäksi hyvää kalaöljyä ja kromia. Ennen kaikkea kiinteyttää. Onnea.
Mulle ei vaikuttanu muuta ku tuli huono olo, päässä pyöri, enkä pystynyt keskittymään mihinkään. Olo oli suorastaan kuin unesta, täysin epärealistinen. Kun kaverikin sitten kokeili tuota CLA:ta hänelle tuli samanlaisia oireita ja sillon lopetin, eikä mitään vastaavaa enää sen jälkeen tullut. Musta CLA on huijausta.