Huomasin tänään tuolta verkkokaupasta todella edullisen ja ison kellon 100m vesitiiviydellä. Riittäisiköhän tuon Monopol kellon laatu peruskäyttöön? Hintaa ei ole kuin 30e.
https://www.kultatahti.fi/outlet/tuote/monopol-miesten-rannekello-m33201/M33201/
Mielipiteitä halpiksesta
5
155
Vastaukset
- Anonyymi
Varmasti riittää, mutta unohda. Halvoilla teräsrannekkeilla on ikävä ominaisuus helistä koska kiinnitys kelloon ei ole tarkka ja materiaalit ohuita.
yleensä noita kelloja käytetään niin kauan kuin patteria riirrää ja toi on sillä todella pienellä patterilla joita käytetään mainoskelloissa, ei löydy joka kioskista.- Anonyymi
Pelkkää paskaa. Ei edes 200€ saa kuin pari vuotta kestävän kellon. Mulla on Hanova minkä kellotaulu on kääntynyt vika asentoon ja kello näyttää niitä näitä. Pidin tuosta safiirilasin vuoksi. Aikaisemmin oli 300m vesitiivis cityzen johon tuli sama vika. Ei vittu eikö tosiaan saa rannekelloa joka kestäisi edes 5v. Mä olen kyllästynyt ja totuttelen nyt katsomaan ajan puhelimesta. Mä en viitsi maksaa kymppejä tai satasia kerakäyttöisestä paskasta.
- Anonyymi
Varmaankin ajaa asiansa,jos ei ole tarkoitus hommata 50 000€ Rolexia
- Anonyymi
Todella älykäs kommentti, onnea!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Todella älykäs kommentti, onnea!
Saiturinpörssissä laatukello 10€ hintaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921826- 851272
- 1101133
- 761017
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56848- 47761
- 36752
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47701- 33683