Laihutuskuuri

Cami

Olen 28 vuotias neiti ja minulla on paino onnelmia 93,5 ja pituuta minulla on 173. Haluan päästä läskeistäni eroon. Syön Aamupalam:kahvi tai yksi pullan. Päivälinen on Klo:11 yksi ateria ja vettä juon noin 3 lasilista. omena päivällä tai pari leipää ja kahvia. Klo:17 saatan syödä jotain. Illalla en syö mitää, juon vain vettä tai sokeritonta mehua. Liikun paljon 3 kertaa päivässsä. Että semmoista

1

537

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olet jättäny jotain tuosta listasta pois, koska tuollaisella noin 1000 kcal päivädieetillä et ole voinut saada aikaan melkein sadan kilon ruhoa.

      Unohtuiko 3 hillomunkkia, pussi sipsejä, Big Mac ateria, 3 pulloa siideriä ja suklaalevy pois? Syömällä noin 3000 kcal päivässä saat noinkin kunnioitettavan ruhon aikaan vuosien mittaan pikku hiljaa.

      Katso peiliin ja lopeta valehtelu itsellesi. Et laihdu koskaan ennen kuin olet itsellesi rehellinen.

      Täällä hyvä kirjoitus:
      http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=97&conference=4500000000000655&posting=22000000007363462

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      137
      14368
    2. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      31
      5970
    3. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      155
      5551
    4. Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?

      Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua
      Maahanmuutto
      309
      4389
    5. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      40
      4151
    6. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      108
      3692
    7. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      15
      3634
    8. Vanhat miehet eivät muista

      Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan
      Maailman menoa
      25
      3578
    9. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      63
      2665
    10. Huomenta naiselle

      Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.
      Ikävä
      95
      1472
    Aihe