Ja se sattui just mun kohdalle. Vie suihkusaippuat, wc- paperit, juotavat ja syötävät kaapista omaan jääkaappiinsa.
Käyttää pyyhettäni omassa kodissaan ja kun menen hänen luokseen, väittää minun käyttäneen pyyhettä viimeksi, vaikka haisee hänen kainalohielleen ja ottaa itselleen puhtaan pyyhkeen. Hyi helv. Miten onnistunkin aina valitsemaan näitä dorkia?
Maailman törkein mies
16
966
Vastaukset
- Anonyymi
Sinä ilmeisesti hyokkäät ensimmäisen vastaantulevan miehen kimppuun ja raahaat hänet kotiisi jakamaan kehosi ja materiaalisi.
Miksi et viitsi tutustua ensin noihin miehiin?
"mutku se vaatii energiaa, ja aivojen käyttöö enkä mää viitti nähdä ees tuon verran vaivaa".
No, sinä kirjaimellisest saat juuri sitä mitä tilaat!
Miksi sitten olet tyytymätön ja valitat? - Anonyymi
Kyse on jo useamman vuoden parisuhteesta, joten arvailusi meni pieleen.
- Anonyymi
tuo sama kaava toistuu ilmeisesti kaikkien kotiinsa raahattujen miesten kanssa!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
tuo sama kaava toistuu ilmeisesti kaikkien kotiinsa raahattujen miesten kanssa!
En harrasta sellaista. Mistä sait päähäsi moista?
- Anonyymi
Miksi olette edelleen yhdessä?
- Anonyymi
Oletko idioottimagneetti? - Nm. Ryhdistäydy
- Anonyymi
Tää täytyy olla soukkikirjoitus. Miksi jättäisit hänen luokseen tavaroita joita et halua että hän käyttää. Ja miksi sinä seurustelet hänen kanssaan. Sinä olet tehnyt valinnan ja sinä teet niin edelleenkin. Valitse toisin.,
- Anonyymi
Tätä ihmettelen monen naisen kohdalla.. Ilmeisesti ole jotenkin tyhmä, kun et tajua mikä kaava päässäsi toistuu.
Yksi yleisimpiä juttuja, mitä olen naisilla huomannut oon, että valitetaan miehen saavan raivareita ja haukkuvan ja määräilevän jne.
Ei kuitenkaan tajuta, että se on saman luonteen varjopuoli, kun kerrotaan, että mies on ihanan määrätietoinen miehekäs mies. Tuntuu mukavalta, kun ex(ät) on miehelle hulluja akkoja, mies pitää puolensa kaupassa ja ravintolassa ja antaa välittömän palautteen. Pieni mustasukkaisuuskin tuntuu hyvältä.
Sama sokeus monesti miehillä. Ihmetellaan, kun naisella tuntuu olevan vaikeuksia pitää jalat yhdessä, kun on ekaksi isketty se pakkelipimu narikkajonosta. - Anonyymi
Sattui sun kohdalle? Arpajaisistako sä miehiä poimit?
Ihana helmi, pidä kiinni. Onhan se kuitenkin mies, eiks niin? - Anonyymi
Olette avoliitossa ja kuitenkin omat asunnot?
- Anonyymi
100% ala-arvoinen ja tekaistu typerä provo
- Anonyymi
Ei ole vaan todellista totta!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole vaan todellista totta!
Hyi hemmetti. Kaikkea sontaa sitä onkin.
- Anonyymi
Aloittajan näppäimistöltä
...........Miten onnistunkin aina valitsemaan näitä dorkia?............
Aloituksen perusteella olet ainakin -kaksi- kertaa valinnut väärin kun dorka on monikossa.
Myöhemmässä kommentissasi väität kyseessä kuitenkin olevan vain yksittäinen epäonnistuminen ja jo useamman vuoden suhde.
Mietitäänpä sitä, mitenkähän juuri sinä onnistut aina valitsemaan miehesi väärin?
Olisiko alkoholilla tai muistisairaudella jotain vaikutusta asiaan?
Tai huonolla miesmaulla?
Tai kiireellä, kun joku pitää olla, otat ensimmäisen joka vähänkään osoittaa sinulle huomiota?- Anonyymi
Väärin meni kaikki arvailusi
- Anonyymi
No ei todentotta minun kohdalle voi osuakaan tuollainen mies. Jätän ne muiden naisten kontolle. Ei hyvää päivää, en usko kirjoituksen olevan totta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381299
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä35830Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad27586- 14580
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26538Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30526- 24521
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .16482Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver15472