Jokainen maassamme oleva loinen lähetettävä sinne mistä ovat tulleetkin. J a rajat kiinni ettei roskasakkia enää tunkeudu maahamme. Jokaisella täytyy olla oikeus puolustaa maatamme ja pitää Suomi Suomena. Tänne ei ole aiemminkaan kaivattu loisia, eikä kaivata nytkään.
Maahamme tunkeutujat
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Voi sinnuu setämiestä kun pelkäjät vierasta ihmistä. Usot varmaan jotta kuusituhatta villiä hyökkäjää tänne hurmaamaan naisemme joitten huomiota vaille olet jäänyt ja sitten meno olisi kuin serpien kylässä, eiks jeh?
Kyllä se ulkomaanelävä on kamala ja katala, kun sillä lailla tekee. Ihmisiäkin se syö ihan raakana ja paljaaltaan. Ulkomaalaisen torahammaskin on niin suuri, että ihan puistattaa. Kysynkin nyt, että miksi ei kaikki voisi olla ihan vaan suomalaisia, silloinhan ei olisi enää sitä kamalaa ulkomaalaista. Suomalaiset ovat maailman onnellisin, älykkäin, kiltein ja ystävällisin kansa.
Jo Keihäsmatkojen aikoihin suomalainen meni ja sivisti etelän aurinkorannat; opetti baarimikolle suomalaiset voimasanat ja käyttäytyi ryhdikkäästi, kuin voimaeläin ikään. Näineen olisi odotettavissa, että koko maailma olisi jo tähän mennessä suomalaistunut. Mutta mikä on mennyt vikaan ? No tietenkin se, että Ulkomaa-Suomi-Ulkomaa -sanakirjoja on painettu liian vähän ja ulkomaalainen ei ole oppinut vielä puhumaan suomea. Tämä maailman epäkohdin epäkohta on hetimiten korjattava !
Sitten kun kaikki koko maapallo puhuu pelkkää suomea, sitten on kaikki hyvin ja Niinistö hallitsee yli koko maan äären. Kolminkertainen eläköönhuuto Saulille: " Eläköön, Eläköön, Eläköön, Eläköön !"
- Anonyymi
Seiväskangella pittää hutkia ja suonsilmään polkea nuo pummit!
- Anonyymi
Ongelmana on suomalaisvastainen mamutuseliittimme ja sen lakeijat kuten valtamedia.
Suomalaisen kansan pitäisi nousta itseään halveksivaa ja tuhoavaa eliittiä vastaan, jotta suomalainen Suomi ja suomalaisuus voitaisiin pelastaa varmalta tuholta.
Nykyisten suomalaisten enemmistö on aivopesty itsekkäästi ajattelemaan vain rahaa ja omaa tämän hetkistä hyötyään.
Globalistit eli kulttuurimarxistit ovat savuttaneet siis tavoitteensa ja heidän "pitkä marssi läpi instituutioiden" on päättynyt.
Mikä johtaa eurooppalaisen sivilisaation eli suomalaisuudenkin tuhoon... - Anonyymi
suomeen tuli v 2015 n 35 000 muslimimiestä
Heidät on lähetetty suomeen islamisoimaan suomi
Miten muuten muslimimiehet olisivat tulleet suomeen kymmenien turvallisten maiden kautta ???
Ja lopulta ruotsista- Anonyymi
Missä mun foliohattu
- Anonyymi
Suomessa pyritään hävittämään haitalliset vieraslajit kuten luteet, torakat, kurtturuusut, jättipalsamit, lupiinit ja tappajaetanat, mutta kaksijalkaiset saavat loisia kantaväestön kustannuksella ilman mitään velvotteita edes lain kuuliaisuuteen. MIKSI?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921816- 851272
- 1101133
- 751011
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56848- 36752
- 47751
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47701- 33683