Ei tästä taida mitään tulla

..mutta aina saa elätellä toiveita. Kanssasi tuntuu turvalliselta ja luontevalta. Oot fiksu, hauska ja hyväsydäminen, vaikka välillä yrität peittää sitä puolta itsestäsi. Se, joka sinut saa omakseen tulee olemaan yksi onnekas nainen. :)
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En voi omia tätä itselleni kun en tiedä olenko yhtään noista kolmesta adjektiivista, mutta kiitän koko miessukupuolen puolesta noin kivasta viestistä.

Toivon jos en hänen kanssaan niin jonkun toisen kanssa onnistumista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

..mutta aina saa elätellä toiveita. Kanssasi tuntuu turvalliselta ja luontevalta. Oot fiksu, hauska ja hyväsydäminen, vaikka välillä yrität peittää sitä puolta itsestäsi. Se, joka sinut saa omakseen tulee olemaan yksi onnekas nainen. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu