https://terveydenasialla.com/elias-haluaisi-tyttoystavan-helppoa-se-taipumukseni-takia-ole/?fbclid=IwAR3WnbExBgZ6LsYTRKPY-cmjtEad315MYWWDkI6swIzoclfmU668KuDRR28
Mut on rumien naisten mielestä liian ruma ja lihava.
Elias haluaisi seurustella naisen kanssa
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Vaikka olen mies niin olen siltikin sitä mieltä että tuo että vaatii lihavana miehenä hoikkaa naista on väärin.
Mun mielestä toiselta ei voi vaatia sellaista mitä itse ei ole. - Anonyymi
Läksi naisetkin vaatii hoikkaa miestä. Mies voi olla komea lihavana mutta nainen ei voi olla kaunis lihavana.
Naisilla on kuitenkin niin paljon erilaisia kriteerejä muutenkin että kai mies nyt saa haluta normipainoista naista.- Anonyymi
Kuitenkin lihavatkin naiset saavat miehen jos haluavat. Tietty lihavakin mies voi olla komea mutta sitten pitää olla kunnon äijä eikä mikään pullamössöläski.
Kyllähän mies saa haluta ihan mitä lystää. Kyllä tuolle Eliaksellekin on ihan sallittua toivoa hoikkaa naista. Ei toiveita ja haaveita keneltäkään kielletä.
- Anonyymi
Suurin osa miehistä ottaisi naisen kuin naisen vaikka lihavan mutta naisille ei kelpaa lihava mies vaikka nainen olis lihava.
- Anonyymi
Vielä pahempi turn-off on olla lyhyt mies. Ei läski pitkä mies tietenkään ole mikään naismagneetti mutta pienempi paha se on kuin lyhyys. Ylipainosta pääsee eroon kunhan vaan motivaatio laihdutukseen löytyy mutta pituutta ei saa lisää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 712983
- 462604
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322245- 792158
- 951966
- 321732
- 121546
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171497Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291319Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil271308