JUMALAT=ALIEN-Olennot ilmoittavat uskovilleen

Anonyymi

Jatkuvasti Jumalat=Alien-Olennot ilmoittavat uskovilleen ja vähän muidenkin havaintopiiriin kaikenlaisia asioita, jotka ovat aikas pöyristyttäviä.

Tämän tästä esim. jostain ihmisestä, esim. minusta on annettu Jumalien taholta järkyttävää väärää käsitystä. Viime aikoina, jo n. 3 kk yhtä soittoa putkeen, olen ollut olevinaan jokin she-male-friikki (ainakin yhtä omituinen ja epämiellyttävä) ja tällaista osoittelua, imagien esittämistä Jumalat ovat antaneet Etelä-Suomessa (ulkomaita myöten) erittäin paljon muiden nähtäville.

Tätä ennen, v. 10/2016-5/2017 Jumalat ilmoittelivat ja esittivät täysin tunnistettavasti olevasti minun olevan muka pedofiili, erityisesti tässä esittelyssä Jumalat käyttivät myös erittäin selkeää telepatiaa, jolla He tätä kauheaa sanaa toitottivat esittäessään minun ulkonäköäni.

Loput kohdallani esitetyt vale-asiat, Jumalien esittäminä, toivottavasti tunnetaan, vähän muistetaan jo.

Näitä ennen Jumalat ovat ilmoittaneet lukuisia profetioita tai jotain muuta Jumalan Sanaa, esim. v. 2007 lopulla tai 2008 alussa Jumala ilmoitti uskovilleen: "Minä vien Suomen elintason!" Ja heti v. 2009 aikana Suomen Nokia lähti yht´äkkiä huippulaskuun, likimain syöksyyn, seurauksena todennäköisesti siitä, että (uutisten mukaan) yht´äkkiä kesäkuussa v. 2009 Jenkit eivät ollenkaan katsoneetkaan enää Nokian hyllyihin. Tämän aiheutti todennäköisesti samanaikaiset Antikristus-lärväilyt, joita Jumalat hyökkäsivät minun kimppuuni väsäämään, esittämään. He väänsivät näitä ilmestyksiä minun ulkonäöstäni vääristäen (mikä muu voi selittää noin yli-absoluuttisen ja yht´äkkisen Jenkki-asiakkaiden kieltäytymisen kuin ilmentymät?).

Jumalat ovat myös jatkuvasti ilmoittaneet uskovilleen kuinka Jumalaa iljettää ihminen, koska isätä ja äidit muka harrastavat seksiä omien lastensa nähden (2014-2015 taitteessa). Näihin aikoihin 10/2014 lähtien 18 kk yhtä soittoa putkeen, joka päivä koko päivän ajan) Jumalat ja Valtiaat olivat Henkimaailmansa kanssa alkaneet esittää lasten hyväksikäyttöasioita, ihmistä koskien, esim. mies ystävästäni, syyttömästä hänestäkin ja täysin myös tunnistettavasti olevasti.

Jo se on PERKELE, kun jos EI Herran Jestaksista, Alieneistä päästä eroon, vaan vieläkin virallinen taho aremijaa myöten antaa Niiden Avaruusolentojen leijua, ilmoitella ja levittää ulkomaille asti ummet ja lammet IHAN mitä vaan Niiden Mieliin juolahtaa! On se kumma, jos...vaikka useatkin ovat nähneet, havainneet noita ilmatila-ilmoitteluja Olennoilta! Lapsista täytyy välittää...on se kumma, jos ei heidänkään elämällä ole muka väliä!

0

60

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

        Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
        Maailman menoa
        266
        3302
      2. Muovikassikartelli

        Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
        Talousrikokset
        20
        1829
      3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

        Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
        Maailman menoa
        24
        1489
      4. Mikä tekee sen

        Vetovoiman kaivatussasi?
        Ikävä
        81
        1334
      5. Harmittaako joku

        Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
        Ikävä
        137
        1038
      6. Miksi et vain uskalla!?

        On niin ikävä...
        Ikävä
        81
        984
      7. Hallintooikeus..

        "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
        Pyhäjärvi
        61
        799
      8. Olen rakastunut

        varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
        Ikävä
        86
        746
      9. Jos se joskus oli molemminpuolista

        niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
        Ikävä
        61
        677
      10. Laita nyt se viesti

        Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
        Ikävä
        50
        626
      Aihe