Kuinka moni teistä on kaapissa?
Kaapissa??
13
53
Vastaukset
- Anonyymi
Sinua taitaa harmittaa että joku on homo?
- Anonyymi
Kun nyt teemme transformaatiota, niin kaikkea tapahtuu henkisyydessämme. Myöskin se että tasapainoitamme feminiinisyyden ja maskuliinisyyden energioita.
Miehestä tulee naismaisempi ja naisesta miesmäisempi.
Joten jos sinun mielestä sama sukupuoli tuntuukin nyt kiinnostavalta, niin se ei tarkoita sitä että olet homo tai lesbo. Sinä vain pidät hänen energioistaan. - Anonyymi
Mulla on kaapissa vain jauhoja
- Anonyymi
Tarkoitatko kysyä, kuinka moni useampipersoonainen on kaapissa. Mitenkään muuten tuota outoa kysymystä ei kykene tulkitsemaan.
Minä ainakin olen.
- Anonyymi
Kaappimies on helppo tunnistaa.
Ei käy yökerhossa vonkaamassa, asuu äidillä.
Alkoholisti, juo homouteensa. - Anonyymi
Symbolisesti? Nykyään ainakin paljon ihmisiä kuvittelee olevansa.
- Anonyymi
Mati ja Teppo jo aikanaan lauloivat, että kaapin takana on nainen.
- Anonyymi
ÖLi älä piereskele enepää... Kyllä Saturnus-planetaan näkee joskus kuin Juppiterinkin, jos on hyvää säätä.
Andromedan galaksinkin kyllä näkee, on sellainen mössö se ;:SD En ole. Eikös ne kaapit ole tuhmia pikkulapsia varten?
Jos tää misu on kaapissa, niin mäkin menen kaappiin.
(Hirn)
https://www.youtube.com/watch?v=z-HKvYDTpocOikeastaan...
Nyt tulin ajatelleeksi, niin haluaisin heitellä hänen kanssaan henkemme uhalla mellakkapoliiseja katukivillä ja polttopulloilla.
Ja finkkua perään.
(Hihitystä)Funeau kirjoitti:
Oikeastaan...
Nyt tulin ajatelleeksi, niin haluaisin heitellä hänen kanssaan henkemme uhalla mellakkapoliiseja katukivillä ja polttopulloilla.
Ja finkkua perään.
(Hihitystä)Sitten...
katujen rauhoituttua...
menisimme kaappiin nuolemaan haavojamme, ja lopulta kietoutuisimme yhteen erottamattomasti.
(Naurua)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2446176Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.555007KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa104306Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123051Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1243042Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,812517Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1212466Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1901699- 461659
- 691476