Suomi24 treffit voisi poistaa.

Anonyymi

Voisi melkein poistaa koko Suomi24 treffit palstan. Sielä ei naiset edes vastaa ja vieraile sivuilla, sama muilla?

7

143

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mies saa naisen kun juo viinaa ja käy baareissa. Et ehkä tykkää juoda viinaa mutta se on ainoa tapa tutustua ja päästä naisten kanssa juttelemaan. Miehen pitää hankkkia muutama krapula jotta naisiin pääsee tutustumaan ja se tapahtuu baareissa. Ei suomi24 treffeissä mies saa mitään treffejä aikaiseksi koskaan unohda se.

      T: Viinamies

      • Anonyymi

        Mitähän hyviä ruokajuttuja voisi olla mielessä, voi olla moniniakin aika hyviäkin ja terveellisiäkin :D


    • Anonyymi

      Toki naiselle kannattaa valmistaa hieno illallinen sitten kun on viinaa juotu ja tutustuttu muutaman päivän. Perunamuusia ja lihapullia sekä salaattia. Kyllä sillä saa naisen ihatumaan.

      T: Viinamies

      • Anonyymi

        "Perunamuusia ja lihapullia sekä salaattia. Kyllä sillä saa naisen ihatumaan."

        Tarkoitit kai vihastumaan..


      • Anonyymi

        Kannattaa kuitenkin varoa viinaspäissään, ettei tule sinusta itsestäsi pokaamastasi naisesta flambeerattuja. :) Viina nääs voi syttyä, kun olet marinoinut sillä itsesi ja naisesi (sisäisesti).


    • Anonyymi

      Jos naiselle ei kelpaa muusi niin onpa saatanan nirso.

    • Kyllä vastaavat he. Jopa ulkomaalaisille miehille. 😁

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      156
      1441
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      128
      1160
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      216
      859
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      64
      782
    5. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      58
      668
    6. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      41
      617
    7. 48
      613
    8. Annan aikaa jos sitä vielä tarvit

      mutta loputonta odottamista en kestä. Naiselle
      Ikävä
      52
      572
    9. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      558
    10. En osaa kirjoittaa sulle edes anteeksipyyntöä

      Koska en tiedä miten voit. Olen hieman kauhuissani ja järkyttynyt, jos olen sinua ahdistanut. Tunteiden prosessointi o
      Ikävä
      29
      552
    Aihe