Kertokaa kokeneemmat, mikä olisi hyvä liukuvoide peppuseksiin, vaimo on jostain syystä ilmoittanut halustaan kokeilla, pari kertaa nyt oltu, mutta ei oikein saada hommaa luistamaan, runsaasta liukuvoiteesta ja esilämmittelystä huolimatta, tiukkaa on...🙂 Toimiiko ns. puuduttavat liukkarit?
Ja nämä tummelit ja niveat yms voitas jättää omaan arvoonsa, kiitos.
Puuduttava anaaliliukuvoide, kokemuksia?
10
3336
Vastaukset
- Anonyymi
Puuduttava?
Mihin moista ilon pilaajaa tarvitaan.
Herkistävää voidetta pikemminkin. Toimiihan ne. Ne puuduttaa. Sattuu sitten enemmän kun puudutus lakkaa. Mieluummin tummelia niin sattuu silloin kun pitää sanoa että sattuu.
- Anonyymi
Sinähän sen tiedät, kun päivystät "sattumalta" tällä palstalla...
Anonyymi kirjoitti:
Sinähän sen tiedät, kun päivystät "sattumalta" tällä palstalla...
En niinkään sattumalta. Katselen täällä asioita jotka kiinnostavat.
- Anonyymi
Mitä iloa puuduttavasta liukkarista on. Jos sellaista edes on olemassa.
Kivat panot molemmille kun kumpikaan ei tunne mitään. Muna täysin tunnoton.- Anonyymi
Tuossa puhuu kokemuksen ääni.
- Anonyymi
Bjur Back door on meillä toiminut hyvin.
- Anonyymi
Water glide on ehdottomasti paras , viilentää , tehokas ,ei puuduta liikaa. Laitoin hiukan pyllyreikään , hetki sitten , tuntuu ihanalta , viileys.
- Anonyymi
Ei puuduttavia liukkareita, ovat erittäin huono ajatus.
Kipu on kehon keino sanoa SEIS jo ennen kuin tapahtuu peruuttamatonta vahinkoa.
Jos anaaliseksi sattuu niin teet jotakin väärin, ette ole lämmitelleet tarpeeksi, yritetään kerralla sisään eikä malteta antaa paikkojen rentoutua, ei ole tarpeeksi liukkaria, miehen kalu on ympärysmitaltaan todella poikkeuksellisen suuri tai pantavalla on haavauma/pukama joka pitää saada hoidettua ennen jatkamista.
Mikäli käytät puuduttavaa liukkaria niin tuo varoittava kipu jää kokematta ajoissa jolloin kipua aiheuttava vaiva pahenee.
Hyvä liukkari anaaliseksiin on 50%/50% sekoitus Prisman Protex - liukkarista ja Aisti hajuton kosteusemulsiosta. Pelkkä Protex saa anaaliseksissä aikaan sellaisen nitkahtelevan liikkeen eli välillä tarttuu kiinni ainakin jos on kumi käytössä. Sama ongelma melkein kaikilla mitä olen kokeillut. Kun sekoittaa mukaan tuota hajutonta kosteusemulsiota niin minusta toimii paljon paremmin eikä enää nitkahtele.
En lupaa että tuo seos ei heikennä kondomia joten käyttäkää vain anaaliseksissä eikä raskauden ehkäisytilanteessa.- Anonyymi
Ei muuta kuin rojut ränniin kerralla sekasikiöt
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1516807MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny635933Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.884549NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1044489Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1614290Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941680- 4021586
- 821389
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a301365Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?411151