Menenpä suoraan asiaan. Tapasin baarissa viikonloppuna n klo 20 itseäni n. 15 v nuoremman naimisissa olevan ihanaisen naisen, itsekin olen naimisissa. Aluksi juttelimme niitä näitä ja hän kertoi olevansa kiinnostunut vanhemmista miehistä. Kertoi myös, ettei avioliitossaan mene hyvin (itsellä sama tilanne), vaihdoimme puh.numeroita ja hän kertoi, että viestitellä voi. Sitten mm. tanssilattialla hän mm. teki suutelualoitteen ja oli todella ihastuneen oloinen koko illan. Hän oli ostanut erääseen toiseen baariin yhtyeen keikalle ennakkolipun ja pyysi minua mukaan. Sanoin, etten voi koko keikkaa olla, täytyy lähteä kotiin, mutta kuitenkin läksin hänen mukaansa kun pyysi. Keikka alkoi klo 23 ja lähdin pois n klo 24. Olimme kiinni toisissamme koko illan ja keikan aikanakin suutelimme aika kiihkeästi ja lähtiessäni hän antoi minulle puisen rannekorunsa. Keikkapaikallekin kävelimme kaulakkain ja suutelimme välillä ja kerroin ihastuneeni häneen ja hän minuun.
Kun sitten saavuin kotiin, niin ajattelin laittaa hänelle 2 itse illan teemaan sepittämääni lyhyttä runoa tekstarina ja vielä kerroin, että ihastuin myös häneen ja uni ei taida ihan heti tulla. Kysyin myös, miten keikan loppuosa meni. No - nytpä sitten tästä on kulunut 3 päivää ja mitään vastausta en ole saanut.
Joten - mitäpä ohjeita annatte? Sinänsä en häntä halua vaivata, mutta tuon illan aikana hänen käyttäytymisensä ja tarinansa viestivät ihan muuta. Ja tosiaankin haluaisin tavata hänet uudelleen, mutta en missään tapauksessa halua kiusata/tunkeilla.
Naisasiaa auttakaapa
Anonyymi
3
125
Vastaukset 3
- Anonyymi
jatka vaan uniasi,niin minäkin teen
- Anonyymi
Tämä nyt ei kyllä ollut unta ollenkaan, vaan totista totta. Mutta jos tarkoitat, että unohda koko juttu, niin kiitos vinkistä.
- Anonyymi
Jos tämä ihan totta on niin oliko nainen humalassa? Jos oli niin saattaa olla vain humalaisen silmin katsottua, joka sitten selvinpäin tuntuukin erilaiselta. Eli jonkin asteista ihastumista mutta hänelle tuli ns. pupu pöksyyn.. Tai voi olla niin että hänen suhde mieheensä on menossa parempaan suuntaan? Olet tehnyt tehtäväsi, nyt on naisen vuoro vastata. Jos hän ei vastaa niin unohda se.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS962666Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.151005Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.63853Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke48775- 52759
- 47664
- 80626
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍69612- 50605
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35604