Haluatko sanoa mulle jotain?

Musta tuntuu ihan sille kuin haluaisit.
Nautin sun läheisyydestä, it feels like home.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Arvaa vain. Haluaisin jutella sinun kanssasi kokonaisen päivän, eikä sekään riittäisi. Yökin menisi, ja tietysti sitä pitäisi jatkaa seuraavina päivinä.

Pyydät nyt sellasta, mitä et tiedä.

Ja mulla on tiedossa, mitä sulle kertoisin. Ja sitä tarinaa riittää.

Äänestä

Joojoo vetelehän kätehen

Äänestä

Oi kyllä!
Eilen kun nähtiin niin harmittaa ettei saatu tilaisuutta olla kahden.

Äänestä
  • Niinpä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Musta tuntuu ihan sille kuin haluaisit.
Nautin sun läheisyydestä, it feels like home.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu