Eräs mies siis vaikutti aluksi tosi kiinnostuneelta ja osoittikin sitä eri tavoilla. Sitten yhtäkkiä hänestä tulikin hiljainen ja välttelevä! Hyvä jos edes tervehtii tai edes katsoo silmiin. Leikkiikö hän vain vai mitä?
Miksi mies ei sano mitään?
16
210
Vastaukset
- Anonyymi
Nähtävästi kiinnostus meni ohi.
- Anonyymi
Mutta mikä voisi tappaa miehen kiinostuksen näinkin nopeasti?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta mikä voisi tappaa miehen kiinostuksen näinkin nopeasti?
Ensivaikutelma voi olla joskus väärä,kun paremmin toiseen tutustuu ,saattaa huomata piirteitä luonteessa ,jotka eivät mieleltäkään.
- Anonyymi
Ehkä hänen arkeensa muuttui, tuli uudenlaisia työkuvioita tai harrasteita?
- Anonyymi
Tai mahdollisesti ujostuttaa, meni lukkoon. Sekin on mahdollista.
- Anonyymi
Meneekö se ohi vai oliko se siinä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Meneekö se ohi vai oliko se siinä?
Jos sul on yleisavain käytössä, se mahdollistaa vaikka mitä lukkoja avaamaan? Eli osaatko tehdä oikeita asioita, jotka avaavat toisen tunnelukkoja?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos sul on yleisavain käytössä, se mahdollistaa vaikka mitä lukkoja avaamaan? Eli osaatko tehdä oikeita asioita, jotka avaavat toisen tunnelukkoja?
Tai sai seksiä muualta. Kummasti rauhoittaa käytöksen!
- Anonyymi
-Mutta mikä voisi tappaa miehen kiinostuksen näinkin nopeasti?-
Löysi paremman. Olet menneen talven lumia. Näin se todellisessa maailmassa vaan menee.- Anonyymi
Jep👍
- Anonyymi
Mitäpä jos kysyisit siltä mieheltä, niin saisit ainakin varmuuden?
- Anonyymi
Kysyä mitä? Jos sitä ei enää kiinosta niin ei kiinosta.
- Anonyymi
Monta verkkoa ollut vesillä ja joku kiinnostavampi nappas kiinni
- Anonyymi
Ehkä et itse ole osoittanut miehelle merkkejä kiinnostuksesta. Ainakaan tarpeeksi.
Mulla on itsellä ollut tilanne, missä luovutin, koska en kokenut naisen olevan kiinnostunut. Eli yksinkertaisesti teet niin, että tuot kiinnostusta enemmän esiin. Selkeämmin kuin tähän asti. Jos se ei auta, niin peli on menetetty luultavasti. - Anonyymi
Miten itse reagoit tuohon miehen kiinnostukseen? Oletko leikkinyt vaikeasti saavutettavaa? Onko sinulla kiinnostusta häntä kohtaan, ja miten olet sitä osoittanut?
Minä olen normaalisti hiljainen ja välttelevä, ja kiinnostuessani jostakusta on esim. helpompi jutella. Sitten taas torjunnan jälkeen se jutteleminenkaan ei tunnu niin mukavalta, ja päädyn taas hiljaiseksi ja vältteleväksi. - Anonyymi
Jatka elämääsi ja anna olla. Mies on yhteyksissä jos kiinnostaa. Saattaa olla taustalla jtn pelailua, joten tuhlaisi aikaani.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Janni Tikkanen ohjattiin miesten pukuhuoneeseen
Vai olisko sittenkin Janne Tikkanen? Jos siellä jalkojen välissä on miesten killukkeet, mieshän tämä Janni on. Ja kuuluu801916- 591768
Keskisarja loisti A-studiossa, vauhkoontunut Sofia Virta munasi itsensä
Keskisarja taas puhui 100% faktaa maahanmuuttoon liittyen. Kokoomuksen Kaumalta tuli pari hyvää puheenvuoroa, joskin muu3601645Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha
Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.1691453Tiedän ettet tehnyt tahallasi pahaa
Asiat tapahtuivat, ristiriidat ovat meitä vahvempia. Olemmeko me niin vahvoja, että selviämme tästäkin vielä? Aika paljo1101330Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle671310Rakastan ja ikävöin sinua
Ei helpota tämä ikävä millään. Pelkäsin että tämä ajanjakso tulee olemaan juuri näin vaikea. Siksi halusin ennen tätä pä701243- 631179
KIIKKUSTUOLI
Aloitetaan taas uudella alustalla, nuo pitkiksi venyneet ovat hankalia etsiä uusia viestejä, joskus vastauksia tulee sin1001087Kuljettajasi oy konkurssi?!
Tuliko ahnehdittua liikaa,menikö tämä kuljettajasi oy taksit siis konkurssiin?141063