Kertokaapa mulle joku ihanan raikas hajuvesi, joka on niin hyvä, ettei voi olla ostamatta/käyttämättä ❤️
Paras hajuvesi
5
1321
Vastaukset
- Anonyymi
Kaikki hajuvedet ovat turhia.
- Anonyymi
Onhan niitä paljon hyvin mietoja tuoksuja. Itse huomaan että useimmat tuoksuvat nykyään jollekin pesuaineelle tai pyykkietikalle. Hyvä että tuoksuvat, sillä mikään ei kuvottavampaa kuin rööki ja paskan haju kaupan jonossa.
Nykyään halutaan kieltää julkisissa tiloissa hajuvedet. Samalla pitää sitten kieltää ihmisiä jotka haisevat tupakalle, hielle ja paskalle tulemasta kauppoihin ja julkisiin tiloihin. - Anonyymi
Clean on ihan paras.
- Anonyymi
Kotimainen Max Joacim NiceNice! Nizzan raikas kesätuuli, kertoi tekijä! Aivan ilahduttavan ihana!
- Anonyymi
Ai, täällä tästä tuoksusta! On minulla juuri tuo tuoksu! Upean raikas, iiihana! Vieläpä pystyn käyttämään tuoksuyliherkkyydestä huolimatta, jota en ihan heti olisi uskonut todeksi.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175053Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/912286- 1351978
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171630"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551246Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu111882Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48821Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.299813Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654