TAXI HELSIKI ON SUVAKKI JENGI

Antoi vain husulle varoituksen ,,,vaikka ukko olisi pitänyt erottaa ja sakottaa ja rokottaa rasismia vastaan !
2551
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Uhkasiko joku " Salaisesti " Taksi Helsinkiä toimiluvan menetyksellä, jos se antaa potkut Husulle ?

1Äänestä
  • Mieshän on sekaisin kansanedustaja jättieduista.
    Ei hulluja hoideta rankaisemalla vaan lääkkeillä ja kärsivälisyydellä

    Dr. Sandra leee

    Äänestä

En mene koskaan enkä ikinä yhdenkään käkkäräpään taksiin: Onneksi saan vielä kyytini valita !

Äänestä

Eihän ne uskalla...Tosimiehet alkavat olla katoavaa kansanperinnettä.

Äänestä

Husu Hussein on ollut huipputason kuljettaja ja asiakkaiden kovasti pitämä joten huomautus oli oikea ja kohtuullinen seuraus.

Äänestä
  • Joo joo. Naiset tykkää mustasta kikkelistä. Tosi kiva kuski.

    Taxi Helsingin kyydit loppu tähän.

    Husu kyydit loppu jo viime viikolla.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Joo joo. Naiset tykkää mustasta kikkelistä. Tosi kiva kuski.

    Taxi Helsingin kyydit loppu tähän.

    Husu kyydit loppu jo viime viikolla.

    Hei!

    Vaikka sä et pärjääkään naismaailmassa niin se ei tarkoita etteikö me muut pärjättäis.

    😂 🤣

    Äänestä

Tämän yhtiön palveluita en käytä enää ikinä.

Äänestä
  • sama täällä
    Mies kerto miten erottelee, luokittelee ja miten pahimmassa tapauksessa tulee kohteleen asiakkaita palveluammatissa ja työnantajalle kelpaa, HYVÄ TAKSIYHTIÖ

    Empä olis uskonut että joudun jatkossa katsoon minkä yhtiön kyytiin hyppään.

    https://taksihelsinki.fi/palautelomake/

    Äänestä

No nyt se Ylekin näytti uutissa Husun kokoruudun kuvaa pidetystä kuljettajasta.
No mitä muuta voisi odottaa Ylen tekevän.

Äänestä

En aio käyttää Taxi Helsingin kyytejä enää koskaan.

Äänestä

taksi helsinkin ynnänny yhteen ilmaisen mainosedun husseib abnridhim jupakasta kohusta ja kannattaako erottaa

itseltäänhän se hussein vaa vähentää tuloja jos ei tuu toimeen joka asiakkaan akanssa, siirtys vaa sinne taksihommiin, tuskin politiikas jatkoa, sen verran yksinkertainen tyyppi

1Äänestä

Tänään 18:38 -

Husulla ollutkin jo tarpeeksi rasistisia kuljetettavia, mutta onneksi ei heittänyt sentäs pellolle kesken matkan.
Moni suomalainen olisi varmaankin heittänyt vastaavassa tilanteessa ... siis heittelle, eikä pelkästään valehdellut heittäneensä.

Äänestä

Pitäsköhän taksifirmalla tehä siitä kyytiläisille kokemusmatkakuski, joka kiehuu raivoissaan ja puhuu kummituksille, välillä pysähtyen moottoritielle, ja ovet auki taksista huutaa ja kiroilee niitä kummituksia ulos autosta.

Sitä tiedä, mikä vetonaula siitä tulisikkaan.

Äänestä

Husu kirjoitetaan ISOLLA ja Husu lavastettiin, joten varoituskin on liikaa. Anteeksipyyntö olisi ollut paikallaan.

Äänestä

Hienoa. Husu on erinomainen kuski.

Terv. tyytyväinen asiakas

Ps. juomaraha on taas muhkea mikäli sattuu minua taas kuskaamaan!

Äänestä
  • Mitä ne sinun valehtelut meille kuuluu? Puhu vaan iteksesi.

    Äänestä

Aloittajan mukaan 'TAXI HELSIKI ON SUVAKKI JENGI'

Unohdit yrittää kirjoittaa vielä, että Taksi Helsinki on tietenkin täynnä vihervassareita ja kommunisteja!!!

Äänestä
  • No hyvä kun muistit nekin vielä !

    Äänestä

TH:lle pisteet siitä, että paljasti husun valheet.

Varoitus oli paikallaan siitä, että husu veti työnantajan mukaan sotkuihinsa.
Monoa persuuksiin olisi myös ollut perusteltavissa, kun verrataan esim. bussikuskien erottamisiin sen vuoksi, että ovat yrittäneet saada kuriin pummilla matkustavia matuja.

Äänestä
  • No nyt osuit just asian ytimeen hyvä ! Että silleen.

    Äänestä

Ehkä kannattaisi tehdä toisin päin. Kaikki joilla on mahdollisuus menee HUSUN taksilla ja haukkuu kaiken aikaa somaleja ja muita loisijoita. Jos se käyttäytyy sopimattomasti ilmoitus ja valitus yhtiölle. Palveluammatissa ei voi asiakasta haukkua, vaikka asiakas puhuisi mitä vain.

Äänestä

Katselin juuri Jim Carreyn elokuvan :husuttelija,husuttelija.

Äänestä

HUSU ulos autosta NIIN TAXIAUTOSSA OLISI TUNNELMAA ........... husun TAXI AUTOSSA KÄSI KATKEAA.... ( syysruno ) eino leino klapin kesä )

Äänestä

Tilaan aina Husun taxin jos on ajovuorossa, rasistien kyytiin en mene.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Antoi vain husulle varoituksen ,,,vaikka ukko olisi pitänyt erottaa ja sakottaa ja rokottaa rasismia vastaan !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu