Milloin sait viimeksi seksiä?

Anonyymi

Eli milloin sait viimeksi seksiä? Itsetyydytystä ei lasketa.

Itse sain eilen viimeksi :)

9

156

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minä saan seksiä tunneittain.

    • Anonyymi

      "Sain"? Nyt on sillä tavalla että olin nuori ja tyhmä ja laukkasin lauman mukana ja luulin että näin pitää tehdä ja olla, ja hankin poikaystäviä ja myöhemmin avomiehenkin. Mutta kun se seksi ei koskaan minulle ole napannut, ei sitten millään eikä ollenkaan. Olin vain onneton ja huomo olo kun piti muitten takia (muka) näytellä.
      Onneksi tuosta viisastuin ja aloin elää omaa elämää itselleni ja omien halujeni ja tarpeitteni mukaan joihin ei kuulu seksi.
      Keskityin opiskelun ja graduun ja kunnon työpaikan metsästykseen ja sen sainkin. Myöhemmin vaihdoin vielä parempaan työhön ja elän omanlaistani hyvää ja onnellistakin elämää!
      Minulla on nyt hyvä työ, oma koti, ystävät, harrastukset, ulkomaan matkat, kirjat ja ennen kaikkea itsenäinen vapaa elämä jota elän juuri niinkuin haluan. Hulluhan olisin jos itseni pakottaisin parisuhteeseen ja miehen rynkytettäväksi kun koko ajan tuntisin vain pahoinvointia!
      Niin että on siitä seksin "saannista" jo eräitä vuosia aikaa. En jäänyt kaipaamaan.

      • Onneksi olkoon. Olet löytänyt sellaiset olot, jotka sinua miellyttävät. Ryhtyminen johonkin yhdenmukaisuuden paineen takia, vie elämästä ilon.


    • Anonyymi

      epäreilua että sinä saat ja minä en

      vuosia sitten sain viimeksi

    • Anonyymi

      yli 15 vee sitten : (

    • Anonyymi

      Mies ajattelee hammastahnan tyyppiä ja liipaisimen keveyttä jossain aseessa, että miuten muuttaisi

    • Anonyymi

      Sain noin 06.30 tänään aamulla.

    • en edes muista...aikaa on...:-/ vaikka parisuhteessa olen

      • Anonyymi

        Olisiko aika vaihtaa parisuhdetta, jos halut eivät kohtaa?


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Puoluebarometri: Marinin hallituksella 7 parasta mittaustulosta

      Orpon hallitusta pitää huonona 2/3 kansalaisista, joka on aika hyvin linjassa hallituspuolueiden yhteenlasketun kannatuk
      Maailman menoa
      97
      4188
    2. Pride-rautu korvaamaan kirjolohi

      Kekkosen saatanan tunari meni muuttamaan aikoinaan sateenkaariväen kalan nimen. Unkarin vallankumouksen innoittamana n
      Maailman menoa
      29
      2288
    3. Purran aikaisemmat kannattajat siirtyneet Lindtmanin leiriin

      Melkoinen muutos on käynnissä Suomen politiikan kentällä. Tulevista häviäjistä on hirmuinen kiire päästä ajoissa voittaj
      Maailman menoa
      51
      2068
    4. Olen parasta a-luokkaa

      Kerron nyt teille, että olen äärimmäisen utelias, ja iitserakas ihminen. Teen paljon aloituksia itseäni koskien ja tunge
      Sinkut
      36
      1434
    5. 36
      1281
    6. Se mua jotenkin harmittaa

      Et ko sulla ollu näin paljon selvästi mielenpäällä ollut kaikkea, kysymyksiä, neuvoteltavia asioita ja huolenaiheita, et
      Suhteet
      11
      1203
    7. Työeläkkeet ovat pois työntekijän palkasta

      Jokainen työeläkkeen nimissä maksettu euro on otettu pois työtä tekevältä palkansaajalta. Mitä korkeampi työeläketaso o
      Maailman menoa
      15
      996
    8. Oot tosi epätavallinen

      ja erikoinen nainen. Tykästyä ikihyviksi sun kaltaiseen naiseen, mitä tästä pitäis edes ajatella.
      Ikävä
      47
      975
    9. Shakki ja matti

      Toivoisin, että olisit läsnä ja tukena arjessani. Et edes tietäisi, että se olen minä tässä ja täällä vain. Olisi asioit
      Ikävä
      77
      955
    10. Peuran liikenne ajovaloissa

      Haittaako se jos bussit on romuja ja käyttökiellossa? https://www.ilkkapohjalainen.fi/avi-loysi-kahdeksan-puutetta-kaup
      Ähtäri
      31
      799
    Aihe