mitä ne on
https://www.youtube.com/watch?v=ji4pW1BmxQ0&feature=youtu.be&t=268
mitä nuo selässä olevat ovat
4
104
Vastaukset
- Anonyymi
Tatuointeja, finnejä, arpia.
Touhua kun katsoo niin taitaa spermaakin löytyä selästä.
En ihmettele lapsettomuutta, jos ei horkat vie siittiöitä niin sitten tuo homostelu tuhoaa mahdollisuudet.
Jos noilla on tyttöystäviä niin ne likat on puutteessa tai ainakin peräreikä kipeenä. - Anonyymi
Pimeetä touhua kun terveys pilataan parin lihaskilon takia.
- Anonyymi
olipas hyh hyh näppyjä. Kiva mennä salin penkille tollasen jälkeen.
- Anonyymi
Linkki ei auennut mutta yhdellä salilla olen todella näynyt bodarin jonka iho, varsinkin selkä näkyviltä osin oli peukalonpään kokoisten, lievästi koholla olevien, tummien länttien kirjoma. Läntit olivat keskeltä melko mustat ja reunoja kohden hieman vaalenevat.
Hepulla oli päällä henkselipaita koska eiväthän haba, ojentajat ja olkapäät olisi niin hyvin näkyneetkään.
Saattoi olla kisoihin valmistautumassa ja käi ne läntit saa jotenkin peitettyä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin34212050IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3618036Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut963444Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982298Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1572297Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81686- 1101281
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin611139Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26918MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk350843