Hei,
Olen reilu kaksikymppinen mies, jolla aina ollut haaveissa aikuisten leikit vähintään puolta vanhemman naisen kanssa. Sen isompia piirteitä en naisesta kaipaa, kunhan kemiat nappaa. Olit sitten mistäpäin Suomea tahansa. Jutun ei tarvitse jäädä yhteen yöhön, pienet rivot keskustelut yms. esimerkiksi kesken työpäivän tai yksinäisen illan tekevät arjestakin kevyempää. Mahtaisiko täältä löytyä samantyyppistä seuraa? :)
Vanhempi nainen
4
752
Vastaukset
- Anonyymi
Itse en ajattele noin vanhempana naisena. Parisuhde samanikäisen miehen kanssa kiinnostaa vain.
- Anonyymi
Ymmärrän halusi AP, sillä minun oli alkuunsa erittäin vaikea taistella halujani vastaan erästä yli 15v vanhempaa opiskelu toveria vastaan. Panetti niin saatanasti ja vieläkin vähän silloin tällöin ;)
Tosin todella vaikeata pelkästään himojen varasssa mennä, kun mieltenlinkkiä on vaikea tehdä näin isolla ikäerolla ja tarvitsen sen, koska haluan tuntea naisen nautinnon kaikin aistein.
Toivottavasti eräs J ei enään käy näitä lukemassa :D Toisaalta vahoinko ettet ole syntynyt johonkin Etelä-Euroopan maahan.
Joissakin niissä on isillä tapana viedä poikansa vanhemmalle naiselle oppiin, olen myös kuullut että nämä "korkean" oppimäärän saaneet miehet ovat taitavia ja huomioivia.- Anonyymi
Terve Ristap, itse olen tällä hetkellä 28-vuotias mies ja voin kertoa vähän omasta kokemuksesta.
Vanhempia naisia hyvin harvoin kiinnostaa nuoret miehet, lähinnä heidän erilaisten ajatusmaailmojen takia. Asiaa edes auttaa jos ajatusmaailmasi on paljon vanhempi mitä ikäsi, eli tulet hyvin juttuun vanhempien naisten kanssa.
Kun olin 20-vuotias, niin tutustuin erääseen 38-vuotiaan naiseen työni kautta, meillä jutut synkkas hyvin ja viihdyimme toistemme seurassa. Hän oli erittäin kaunis nainen joka sai fantasiani kukoistamaan, mutta en koskaan ottanut sitä puheenaiheeksi hänelle. Saatoin välillä kommentoida kuinka kauniilta hän näytti. Sitten tuli työpaikan pikkujoulut ja kännissä tuli sitten vähän kerrottua omista tunteistani häntä kohtaan minkä johdosta asiat johtivat toiseen, tarkalleen ottaen erään taukotilan takahuoneeseen muhinoimaan. Hän tekstasi minulle seuraavana päivänä ja kertoi kuinka häntä hävetti koko juttu, kuinka minä voin tehdä sellaista vanhan naisen kanssa ja kuinka voisin olla hänen äitinsä jne.
Seuraava työpäivä oli vähän kiusallinen, mutta tilanne palasi pian ennalleen. Emme oikeastaan puhuneet tapahtuneesta, mutta eräänä päivänä hän kysyi minulta että mitä näen hänessä ja kerroin että erittäin seksikkään naisen josta on hyvin vaikea pitää näppejä erossa. Sen jälkeen meillä alkoi seksisuhde joka kesti n. 8 kuukautta, välillä minä asustelin siellä ja hän minun luonani. Teimme sitä jopa työpaikallakin pari kertaa.
Meidän seksisuhde lakkasi kun hän oli kiinnostunut yhdestä miehestä jonka kanssa hän halusi yrittää tosissaan, minulle ei ollut mitään ongelmia asian kanssa koska seksiähän minä vain halusinkin. Kyllä me vielä pari kertaa senkin jälkeen harrastimme seksiä vaikka hän seurusteli sen miehen kanssa, ensimmäisen kerran kun hänellä oli riitaa miehen kanssa ja toisen kerran taas pikkujouluissa kun kännissä.
Senpä jälkeen en ole löytänyt toista samanmoista, kerran laivalla tuli sekstailtua yhden 3 lapsen äidin kanssa joka oli viettämässä synttäreitään laivalla.
Mutta vanhempia naisia on vaikeampi saada sänkyyn, juuri sen ikäeron takia. Itselläni nyt on auttanut lähinnä karumpi ulkonäkö mikä vanhentaa minua entuudestaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee662241Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."71863Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2391391Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?2281053Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.1001001En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin711000Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki22977- 90865
- 21814
Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin39770