Vanhempi nainen

Hei,

Olen reilu kaksikymppinen mies, jolla aina ollut haaveissa aikuisten leikit vähintään puolta vanhemman naisen kanssa. Sen isompia piirteitä en naisesta kaipaa, kunhan kemiat nappaa. Olit sitten mistäpäin Suomea tahansa. Jutun ei tarvitse jäädä yhteen yöhön, pienet rivot keskustelut yms. esimerkiksi kesken työpäivän tai yksinäisen illan tekevät arjestakin kevyempää. Mahtaisiko täältä löytyä samantyyppistä seuraa? :)

4

706

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itse en ajattele noin vanhempana naisena. Parisuhde samanikäisen miehen kanssa kiinnostaa vain.

    • Anonyymi

      Ymmärrän halusi AP, sillä minun oli alkuunsa erittäin vaikea taistella halujani vastaan erästä yli 15v vanhempaa opiskelu toveria vastaan. Panetti niin saatanasti ja vieläkin vähän silloin tällöin ;)
      Tosin todella vaikeata pelkästään himojen varasssa mennä, kun mieltenlinkkiä on vaikea tehdä näin isolla ikäerolla ja tarvitsen sen, koska haluan tuntea naisen nautinnon kaikin aistein.

      Toivottavasti eräs J ei enään käy näitä lukemassa :D

    • Toisaalta vahoinko ettet ole syntynyt johonkin Etelä-Euroopan maahan.
      Joissakin niissä on isillä tapana viedä poikansa vanhemmalle naiselle oppiin, olen myös kuullut että nämä "korkean" oppimäärän saaneet miehet ovat taitavia ja huomioivia.

    • Anonyymi

      Terve Ristap, itse olen tällä hetkellä 28-vuotias mies ja voin kertoa vähän omasta kokemuksesta.

      Vanhempia naisia hyvin harvoin kiinnostaa nuoret miehet, lähinnä heidän erilaisten ajatusmaailmojen takia. Asiaa edes auttaa jos ajatusmaailmasi on paljon vanhempi mitä ikäsi, eli tulet hyvin juttuun vanhempien naisten kanssa.

      Kun olin 20-vuotias, niin tutustuin erääseen 38-vuotiaan naiseen työni kautta, meillä jutut synkkas hyvin ja viihdyimme toistemme seurassa. Hän oli erittäin kaunis nainen joka sai fantasiani kukoistamaan, mutta en koskaan ottanut sitä puheenaiheeksi hänelle. Saatoin välillä kommentoida kuinka kauniilta hän näytti. Sitten tuli työpaikan pikkujoulut ja kännissä tuli sitten vähän kerrottua omista tunteistani häntä kohtaan minkä johdosta asiat johtivat toiseen, tarkalleen ottaen erään taukotilan takahuoneeseen muhinoimaan. Hän tekstasi minulle seuraavana päivänä ja kertoi kuinka häntä hävetti koko juttu, kuinka minä voin tehdä sellaista vanhan naisen kanssa ja kuinka voisin olla hänen äitinsä jne.

      Seuraava työpäivä oli vähän kiusallinen, mutta tilanne palasi pian ennalleen. Emme oikeastaan puhuneet tapahtuneesta, mutta eräänä päivänä hän kysyi minulta että mitä näen hänessä ja kerroin että erittäin seksikkään naisen josta on hyvin vaikea pitää näppejä erossa. Sen jälkeen meillä alkoi seksisuhde joka kesti n. 8 kuukautta, välillä minä asustelin siellä ja hän minun luonani. Teimme sitä jopa työpaikallakin pari kertaa.

      Meidän seksisuhde lakkasi kun hän oli kiinnostunut yhdestä miehestä jonka kanssa hän halusi yrittää tosissaan, minulle ei ollut mitään ongelmia asian kanssa koska seksiähän minä vain halusinkin. Kyllä me vielä pari kertaa senkin jälkeen harrastimme seksiä vaikka hän seurusteli sen miehen kanssa, ensimmäisen kerran kun hänellä oli riitaa miehen kanssa ja toisen kerran taas pikkujouluissa kun kännissä.

      Senpä jälkeen en ole löytänyt toista samanmoista, kerran laivalla tuli sekstailtua yhden 3 lapsen äidin kanssa joka oli viettämässä synttäreitään laivalla.

      Mutta vanhempia naisia on vaikeampi saada sänkyyn, juuri sen ikäeron takia. Itselläni nyt on auttanut lähinnä karumpi ulkonäkö mikä vanhentaa minua entuudestaan.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos nainen harrastaa seksiä

      Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi
      Ikävä
      243
      2201
    2. Pihlaja-puulle

      Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos
      Ikävä
      15
      1440
    3. Päivieni piristys, missä olet?

      Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei
      Ikävä
      14
      1406
    4. Kova karman laki

      Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko
      Hindulaisuus
      371
      1255
    5. Kysymys Kuhmolaisille

      Hei. Olen 32 vuotias nainen ja muutin Kuhmoon noin 12 vuotta sitten. Mutta nyt täytyy ihmetellä ihan ääneen että onhan t
      Kuhmo
      21
      968
    6. Savimajasta lääketieteen tohtoriksi - ja ei tikkua ristiin

      ”Jos ihminen muuttaa savimajasta tänne kerrostaloon länsimaisen elintason piiriin ilman että tarvitsee panna tikkua rist
      Maahanmuutto
      174
      872
    7. Ensi viikolla tulen takaisin

      Ja käyn varmaan siellä monta kertaa. Monta mahdollisuutta nähdä jos olet siellä päin
      Ikävä
      19
      806
    8. Taidat nainen haluta vain sitä yhtä asiaa?

      Minusta tuntuu nyt siltä.
      Ikävä
      75
      752
    9. Olen valtavan ihastunut

      Yritin sen sinulle viime viikolla kertoa, mutta liikaa muuttujia ja isoja tunteita, niin en kyllä ollut kovin selkeä.
      Ikävä
      57
      746
    10. Oon varma siitä

      Että oot vain mun rahojen perään, nainen. Siks et kelpaa mulle, että joku helpompi. M-mieheltä
      Ikävä
      101
      675
    Aihe