Eihän tyttö ole edes järin kaunis, näyttää aika pöllöltä. Luulisi miehen saavan tuloillaan missitasoisen naisen
Mitähän se valtteri tossa emiliassa oikein näki
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
No jos soli esmes mukava?
Son te nuoret juipit, kelle piisaa et ellillä on etevän näköi persaus ja rintamavarustus, mut me veteraanit tiietää jo et suht samantuntui se holo on noilla kaikilla, mut täyspäinen ja mukava nainen on varsinainen aare näinä päivinä!
Miljoonien vuosituloilla vähintä mitä voi vaatia on että nainen on MUKAVA!!!
Lapsi ja autoleluvaiheeseen jääneillä Manlet-kääpiöillä esiintyy napoleon-kompleksia sekä uhoamista usein tarpeettomasti.
Valtsu tykkää hinkata enemmän lelu-autoansa kuin hoidella päätä pidempää eukkoaan.
Voisi veikata myös pientä elintä ja impotenssia.
Mutta pohja lienee se, että Emilian vuositulot oli 6100 euroa.
Silti mimmi osti syksyllä kaksi hevosta. Hinta 195 000 euroa. Mimmillä oli ennestään neljä pollea. Harrastaa nääs esteratsastusta. Arvokkaimman hepan hinta 160 000 euroa.
Hoitokulut tallipaikkoineen vähintään 10 000 euroa kuukaudessa..? Lienee pllut siis talousriitojakin?
Tämä Emilia taisi olla kiukutteleva maisatorppa kakkonen joka kiristi Valtteria?
No Valtteri sentään makso omat torppailunsa omista pusseistaan! :/
Toista se on demareissa, joissa (jopa laittomat) torppailut maksatetaan veronmaksajilla!