S naiseni jos minä J

Otan viestillä yhteyttä, mitä sinä vastaat kysymykseen, lähdetkö kanssani kahville 🙂
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lähtisin minä. 🙂 Hyvän yön toivotus.

Äänestä

Mehän ei koskaan päästy sinne kahville olisko nyt aika? Miksei 😊

Äänestä

No tietenkin lähden, kysy vaan🙂

Äänestä
  • Ja jatkuu 23.30 vastaukseen, että ollaan me kahviteltu useinkin, mutta siitä on muutama kuukausi jo aikaa🙂

    Äänestä

Tiedät etten ihmeemmin kahvista välitä, mutta teelle voisin lähteä:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Otan viestillä yhteyttä, mitä sinä vastaat kysymykseen, lähdetkö kanssani kahville 🙂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu