Suurin kyssä ever

Kuinka yhdistetään kasvuun sen kutistuminen?

- Minä tiedän!

(Reps)
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
Aloittaja

Huh!

Onneksi meillä on Funeau, sillä muuten mistään ei tulisi mitään.

(Naurua)

Äänestä

Ettäkö kasvaa pienemmäksi? 🤔

Joku universumiteoria taas?

Äänestä
  • Aloittaja

    Tosu

    Kasvatamme talouttamme supistamalla sitä.

    (Hihitystä)

    Äänestä

Torstaista sunnuntaihin..?

Äänestä
  • Aloittaja

    Koska kaikenlainen kasvuteoretisointi on absurdia, niin funtsimme ongelmaa täysin toiselta laidalta - eli siis ei kasvusta käsin, vaan taantuman.

    (Hihitystä)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Funeau kirjoitti:

Kuinka yhdistetään kasvuun sen kutistuminen?

- Minä tiedän!

(Reps)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu