15 vuotta turhaan

Odotin sinua. Voi kun olisit tehnyt selväksi tietyt asiat, etkä olisi antanut toivoa turhaan näinä vuosina.

Minulle ei ole muita kuin sinä.
10852
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

älä enään murehdi.
meidät kaikki on muutama juna jättänyt.
niitä tulee kyllä uusia ja parempia.

Äänestä

Seitsemän vuotta, oma lukuni.

Äänestä

mistä sä voit tietää ,mitä toinen ajattelee tahi haliaa ajatella ,elämäänsä. Haluartko sinä? kerro

Äänestä
  • Ehkä olen osllinen tahi haluan purkautua.

    Äänestä

Soitapa ota luuri käteen.

Äänestä

Noinikkään kyllä se siitä

Äänestä

Noinikkään kyllä se siitä

Äänestä

Pojat ei tiedä.

Äänestä

Pennut valittaa minä en.

Äänestä

Sori,olen jo antanut anteeksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Odotin sinua. Voi kun olisit tehnyt selväksi tietyt asiat, etkä olisi antanut toivoa turhaan näinä vuosina.

Minulle ei ole muita kuin sinä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu