Aika monet miehet hapuilee eivätkä osaa tyydyttää naista jotta nainen saisi orgasmin. Se vaatii aikaa ja esileikkiä jotta nainen kiihottuu mutta monet miehet jättää sen väliin eikä välitä naisen kiihottumisesta.
Miehen tehtävä on tyydyttää nainen
9
383
Vastaukset
Ei, kyllä riittää, kun mies keittää kahvit ja käy sanomalehden... Niin ja vaihtaa talavi ja kesärenkaat... Seksi....se on homoille! :oD
- Anonyymi
Vain mies osaa tyydyttää meikän rakkaudenjanon.
https://www.youtube.com/watch?v=wvjaNLORZg4
Asiaan kuuuluu sekä erotiikka että sosio-emotionaaliset tarpeet. - Anonyymi
Minä antaisin naiselle pelkästään esileikkiä vähintään 2 tuntia ja haluaisin vain nähdä millaiseksi kiihtottunut nainen muttuu, jos ei saa mitään sisäänsä.
- Anonyymi
Kokeiltu on ja tyytyväinen oli!
- Anonyymi
Oliskohan niin että miehet katsoneet pornoa liikaa eivätkä tiedä miten nainen oikeesti kiihottuu.
- Anonyymi
voi teitä ja teidän juttui.
jorma 23cm tyytyttää akan kun akan.
- Anonyymi
Niinhän miehet kuvittelevat, raukat.
- Anonyymi
Aikaahan se on niin minuutti, tunti kuin vaikkapa vuorokausikin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse353985SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo2633925Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1343471Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky873460Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit222317Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv341833Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575591708- 371640
- 321521
- 931485