Tinder säätämisen aikana

Anonyymi

Voisko joku ihana mies kertoo et missä vaiheessa poistatte tinderin jos ootte jo löytäny sieltä toivotun tuloksen? Ite poistin heti ku löysin erään kivan miehen ja tiesin et hän on se yks ja ainoo kehen haluan tutustuu paremmin. Tää mies on siis edelleen tinderissä ja välillä selittää mulle naisista jotka haluis lähtee ulos hänen kanssaan tai jotka on kiinnostunu hänestä. Mietin tässä et oisko se multa tyhmästi tehty jos lataan tinderin takas?

3

100

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itse poistaisin heti kun alkaa seurustelun merkit olemaan selvät, eli kolmannen tapaamisen jälkeen.
      Vaikuttaa, että mies ei ole niin varma parisuhteenne jatkumisesta mitä sinä uskot.

      Seuraavalla kerralla kun alkaa kehumaan naisista, jotka haluavat häneen tutustua, kysy ohimennen miksi hän pitää edelleen profiilia.

      Kuinka usein muuten tapailette? Vai asutteko jo yhdessä?

    • Löysäs hirren pääs pitää hän sinnuu, kietoo, kaartoo, kehuu naisist muist.
      Sut haluu itsestään riippuvaiseks, jotta huomion häneen liinnittäisit lisää. Jätät menot joita suorittaa haluat. Tunnekoukku kiristyy, kiristyy ja eräänä pivänä häipyy hän. Sinä mietit kerta oisen jälkeen miks katos ja vastausta saa et.

      Ei hän enää kiva mies ole

    • Anonyymi

      Itse lataisin takaisin saman tien kun raskaustesti olis varmistettu.
      Olihan sillä kundilla fyrkkaa?
      Ketkut ämmät tunnetaan ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      85
      1335
    2. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      35
      1051
    3. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      19
      855
    4. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      153
      690
    5. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      680
    6. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      46
      659
    7. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      13
      637
    8. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      185
      621
    9. Onko kaivattusi

      hyvä ihminen? Kerro
      Ikävä
      33
      550
    10. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      39
      538
    Aihe