Rahalla saa kauniita naisia

Anonyymi

12

149

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mihin vedetään raja huoran ja palkintovaimon välille?

      Vai vedetäänkö mihinkään?

      • Anonyymi

        Vihkisormukseen.


    • Anonyymi

      Sokeri naiset on pelastajia kaikki. No mitäs siitä jos on kaunis hyväkroppainen olen minäkin maksanut seksistä monet kerrat. Sokeri nainen on parantaja joka pitää miesten mielenterveyden kunnossa.

    • Anonyymi

      "Erot miesten ja naisten välillä olivat suuret suhtautumisessa siihen, onko prostituutiosta maksaja hyväksikäyttäjä vai ei. 28 prosenttia miehistä sanoo ei, naisista peräti 47 prosenttia sanoo kyllä."

      En yllättynyt yhtään.

      Tietenkin nainen syyttää miestä hyväksikäytöstä silloin kun mies ostaa seksiä naiselta, sillä silloin tavallinen nainen menettää pillunsa arvon ja tietää joutuneensa ulos pelistä ja nainen väittää että hän itse on hyväksikäytetty, eli projisoi kohtalonsa huoraan.

      Mies taas tietää saavansa korvausta vastaan sitä mitä haluaa, ja nimenomaan sitä mitä pihtari ei suostu antamaan ja kaikkein parasta siinä on se että kun homma on hoidettu, nainen ei taatusti jää paikalle kitisemään.

      Hyväksikäyttäjä on aina työnantaja. Tässä tapauksessa työnantajana on huora joka kerää mieheltä rahat ja pyrkii aktiivisesti antamaan huonoa ja pikaista palvelua hyvää korvausta vastaan. Samoin hyväksikäyttäjänä voi olla tyttöystävä, vaimo, rakastajatar ja niin edelleen. Kaikki naiset antavat pillua korvausta vastaan. Ja huora vie kotityönantajan asiakkaan. Naisten on ihan turha väittää vastaan. Jos nainen väittää että antaa seksiä miehelleen rakkaudesta, on se täyttä potaskaa. Nainen saa siinä väistämättä aineetonta hyötyä, esimerkiksi siten että mies puetuttaa hänet, syöttää ja hoitaa talouden perustaa, ja sitten nainen saa seisoa miehen rinnalla edustavana.

      Vaikka nainen pitää seksistä, mutta mies ei suostu rahoittamaan tai hyödyttämään naista vaikka nussisikin häntä aina kun nainen haluaa, nainen ei tyydy yhteen mieheen, vaan hankkii parhaat seksikokemuksensa useiden miesten kanssa kunnes löytää sellaisen kusetettavan joka suostuu siihen että puetuttaa, syöttää ja hoivaa naista niin että hän pääsee seisomaan edustusuvaimona miehen rinnalla.

      • Anonyymi

        No johan oli sepustus 😂

        Jaa, että ”työnantajia” ovatkin nykyään ne, joille palkka maksetaan, eivätkä ne, joiden toimeksiannosta se duuni tehdään 😂

        ”Mies tietää saavansa korvausta vastaan sitä mitä haluaa”, vaikka nainen ”pyrkii aktiivisesti antamaan huonoa ja pikaista palvelua hyvää korvausta vastaan”. Miehet siis haluavat nimenomaan huonoa ja pikaista palvelua 😂


    • Anonyymi

      Sugar baby tai -boy ei läheskään aina tarjoa seksuaalisia palveluksia.
      "Sugar daddy on mieshenkilö, joka tukee taloudellisesti treffikumppaniaan tai partneriaan. Kyse voi olla vaikka puhelinlaskun tai vuokran maksamisesta, illallisesta, yhteisestä lomamatkasta tai jatkuvasta rahallisesta tuesta. Stereotyyppinen sugar daddy on vanhempi mies, joka on ehtinyt luoda uraa ja kerätä omaisuutta."
      Suomesta ei edes ole paljonkaan mahdollisuuksia saada varakasta vanhempaa herrasmiestä sugardaddyksi, yksinkertaisesti koska heitä ei ole! Sossurahoilla tai Kelakorvauksella sugar babea ei ylläpidetä-
      Siksi useimmilla tällaisilla naisilla ja miehillä on sugardaddy ulkomailla, eikä fyysistä kontaktia koskaan edes synny. Ulkomailla se on eri juttu, mutta se mitä miehen ja naisen välillä tapahtuu on joka ainoassa suhteessa sovittu ja määritelty. Läheskään kaikki eivät seksiä harrasta. On vanhempia rikkaita miehiä joilla ei - hm - toimi mutta kaunis nainen esim. hienossa ravintolassa illallisella nostaa imagoa.
      Suomalaiset ätmit nyt on niin moukkia etteivät erota maksullista naista (seksiä myyvää) oikeasta sugarbaesta.
      Tunnen yhden tällaisen sugar boyn jolla on tukija ulkomailla. Koskaan eivät ole tavanneet mutta suhde on jatkunut kolmatta vuotta. Mitä heidän välillään tapahtuu netin välityksellä on heidän asiansa.

      Mutta ymmärrän kyllä aloituksen tarkoituksen; taas kirpasee ätmiä kun jälleen on yksi asia mihin ätmi ei koskaan yllä.

    • Anonyymi

      Kaikenikäiset miehet haluavat nuoria ja seksikkäitä naisia ja ovat näistä valmiita maksamaan. Sen sijaan vanhan naisen pillun arvo on negatiivinen.

      Naisen kukoistuskausi on todella lyhyt.

    • Anonyymi

      Rumat vanhat feministikurpat ovat kateellisia, kun nuoremmat ja paremman näköiset naiset hengailevat vanhempien äijien seurassa ja saavat siitä taloudellista etua.

    • Anonyymi

      Miten niin sokerideittailua vai prostituutiota, jos antaa seksiä materiaalisesta hyödystä niin silloin se on aina prostituutiota. Tuollakin joku yrittää siloitella huoraamistaan sillä että voi itse valita pokansa, se nyt kuitenkaan ei muuta asiaa millään lailla.

    • Anonyymi

      Oon saanut todella kauniita naisia rahalla, sellaisia ei saisi baarista koskaan iskettyä tässä iässä eli 40 vuotiaana. Ihan mallin vartalo naisilla ollut joita olen tavannut. Sokerideittailussa on kyse seksistä aika pitkälti. En maksaisi naiselle pelkästä seurasta ja tuskin moni muukaan. Naiset tietää että hyvällä vartalolla tienaa paljon rahaa verottomasti. Yhdeltä kysyin kerran ja sanoi tienaavansa sellaiset 80 tonnia vuodessa.

      • Anonyymi

        Saa siinä aika montaa äijää lutkuttaa että 80 tonnia tienaa, 200 pokia kerran päivässä.

        Kyllä oikeasti hauskaa seuraa on vaikeampi löytää kuin seksiä, itse taas en maksaisi seksistä vaikka tota 200 ikinä.


    • Anonyymi

      Rahalla saa ja naisella pääsee.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      70
      4505
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3759
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      119
      3412
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      35
      1958
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1911
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      88
      1202
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      93
      965
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      125
      922
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      905
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      827
    Aihe