Ajaako se Husu vielä taxia?

Kun ei tiedä kun ne somalit on kaikki saman näköisiä.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

On sullakin ongelma.Mulle riittää kun saan kyydin ja palvelu pelaa.Ihan sama kuka ajaa.

Äänestä
  • Ei mulla ole mitään väliä kuka ajaa tai minkävärinen, en itekään ole taustalta täysin suomalanen. Ei täälä kaikki ole rasisteja.

    Äänestä

Käynti optikolla voisi auttaa.

Äänestä
  • Instrusta saa sellaisia laseja joilla eroittaa eri heimot toisistaan. Niissä on sellainen Bueblockker vai mikä se oli lisävaruste.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Instrusta saa sellaisia laseja joilla eroittaa eri heimot toisistaan. Niissä on sellainen Bueblockker vai mikä se oli lisävaruste.

    Ketä Husseinia tarkoitat?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ketä Husseinia tarkoitat?

    No sitä yhtä Tuhansista. Niil pitäs olla sarjanumero

    Äänestä

Onkohan Husulla kurkku kipeä, kun ei ole möläyttänyt uusia valheita.

Äänestä
  • Olisko lentänyt paskaa tuulettimeen ?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kun ei tiedä kun ne somalit on kaikki saman näköisiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu