Siinä kysytään asiasta, joka on sinulle ajankohtainen juuri nyt. Sinähän tuossa taannoin juuri kerroit, että et kumia käyttänyt.
https://www.hs.fi/hyvinvointi/art-2000006344932.html
Peris, vastaa tähän kyselyyn!
15
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Kortsun kanssa paneminen on kuin söis karkkeja kuorineen
- Anonyymi
Oikein hyvältä maistuvat karkit on kyllä hyviä kuoret päälläkin! :)
- Anonyymi
Kannattaa käyttää. Naisista ei koskaan tiedä
- Anonyymi
Peris panee. Ei sillä ole aikaa vastailla kyselyihin
Vastasin kyselyyn, mutta aika suppea se oli kaikenkaikkiaan. Tiedä sitten millaisen tuloksen joku työryhmä siitä saa aikaiseksi.
Merkittävin havainto minkä mä olen tehnyt, on se että mä olen ollut aina se joka ottaa ekana puheeksi sukupuolitautiasiat jos sängyssä on vaatteet vähentyneet. Jotkut naiset kenen kanssa olen ollut, ovat halunneet että käytetään kumia ja jotkut ilman, mutta eivät ole koskaan kyselleet multa ekana mitään.
Lähtökohtaisesti olen kyllä luottanut naisten sanaan, sillä en näkisi isoa riskiä että nämä naiset joiden kanssa olen tavannut, valehtelisivat tollasesta asiasta. Jotkut prostituoidut olisi asia sinänsä, mutta ei ole onneksi tarvinnut sellaisiin turvautua.
Kumin käyttöä ovat halunneet lähinnä mun ikäluokan naiset, joilla ei ole ollut mitään pillerejä tms. käytössä eivätkä ole halunneet mitään vahinkoraskautta. Enkä usko että kukaan nainen valehtelisi raskauden ehkäisynkään suhteen mulle. Käsi ylös, kuka uskoo että joku nainen haluaisi nimenomaan hankkiutua mulle raskaaksi 😁- Anonyymi
Vähentääkö kumi sinusta nautintoa?
- Anonyymi
Peris pesi kätensä ennen kuin alkoi vetää. Ei puhtaasta kädestä mitään tauteja saa.
Höpöhöpö, ei ole tarvinnut pitkään aikaan vetää kun olen saanut.
Heh, Vito on näköjään edelleen myynnissä ja hinta taas tippunut. Kerran kun kesällä lähdin eksäni luota kotiin, en ollut pessyt käsiä ja se naisen tuoksu muuten jäi sitkeästi rattiin. Luulisi olevan myyntivaltti 😂😂- Anonyymi
peris234 kirjoitti:
Höpöhöpö, ei ole tarvinnut pitkään aikaan vetää kun olen saanut.
Heh, Vito on näköjään edelleen myynnissä ja hinta taas tippunut. Kerran kun kesällä lähdin eksäni luota kotiin, en ollut pessyt käsiä ja se naisen tuoksu muuten jäi sitkeästi rattiin. Luulisi olevan myyntivaltti 😂😂Itse saan seksiä 3-4 kertaa/vko. Vedän silti käteen lähes päivittäin.
Anonyymi kirjoitti:
Itse saan seksiä 3-4 kertaa/vko. Vedän silti käteen lähes päivittäin.
Niin mäkin tein muutama vuosi sitten kun olin pitkään sinkkuna enkä syönyt Lyricaa. Nyt on pakko välttää omankädenoikeutta jos on saantia tiedossa.
- Anonyymi
peris234 kirjoitti:
Niin mäkin tein muutama vuosi sitten kun olin pitkään sinkkuna enkä syönyt Lyricaa. Nyt on pakko välttää omankädenoikeutta jos on saantia tiedossa.
Idoliasi viedään :D
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/0126a6c1-a77a-4211-ab1b-5a8c49155924 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Idoliasi viedään :D
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/0126a6c1-a77a-4211-ab1b-5a8c49155924Ei olisi Ruusilan rakkaan pitänyt alkaa Nacin kanssa kimppaan :)
Anonyymi kirjoitti:
Idoliasi viedään :D
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/0126a6c1-a77a-4211-ab1b-5a8c49155924Harmi Naccin kannalta. Muuten fiksun oloinen kuva välittynyt median kautta, mutta nyt taisi olla vain liian ahne, eikä tajunnut lopettaa ajoissa. Todenäköisesti sen verran fiksu kaveri kuitenkin, että kun joskus vapautuu vankilasta niin tuskin on ihan puilla paljailla.
- Anonyymi
peris234 kirjoitti:
Harmi Naccin kannalta. Muuten fiksun oloinen kuva välittynyt median kautta, mutta nyt taisi olla vain liian ahne, eikä tajunnut lopettaa ajoissa. Todenäköisesti sen verran fiksu kaveri kuitenkin, että kun joskus vapautuu vankilasta niin tuskin on ihan puilla paljailla.
Senkin rikollisten ihailija!
- Anonyymi
peris234 kirjoitti:
Harmi Naccin kannalta. Muuten fiksun oloinen kuva välittynyt median kautta, mutta nyt taisi olla vain liian ahne, eikä tajunnut lopettaa ajoissa. Todenäköisesti sen verran fiksu kaveri kuitenkin, että kun joskus vapautuu vankilasta niin tuskin on ihan puilla paljailla.
Nappi otsaan nacille, on alinta pohjasakkaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1134892Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293543No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452430- 501558
- 411480
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241334- 141222
- 271128
- 1651089
Olen oikeasti aika mukava
Vaikka itse sanonkin. Tunnemyrsky sekoitti mieltä silloin ja annoin aika kahjon kuvan itsestäni.221057