Pätkäpaastolla laihtuu parhaiten

Syö välillä yhtenä päivänä pelkkää roskaruokaa esim kolme euron juustoa 1000 kal
karkkia 350g 1300 kal suklaa 150g 800 kal jugurtti ym 1000 kal yht n4000 kal

sitten muutaman päivän tavallista vähäkalorista ruokaa n2200-2500 esim perunamuusi porsaankinkkuleike yms

Laihtuu varmasti
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olipa kehno provosointiyritys

mihin tuollaista huomiota tarvitset?

Äänestä

Näin minä laihduta,ja TOIMII

Äänestä

Niin minä syön.

Äänestä

Täysin sivun arvoinen aloitus. Täyttä puutaheinää tulee kun ei ymmärretä mistä missäkin on kysymys. Ylläpito tykkää roskasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Syö välillä yhtenä päivänä pelkkää roskaruokaa esim kolme euron juustoa 1000 kal
karkkia 350g 1300 kal suklaa 150g 800 kal jugurtti ym 1000 kal yht n4000 kal

sitten muutaman päivän tavallista vähäkalorista ruokaa n2200-2500 esim perunamuusi porsaankinkkuleike yms

Laihtuu varmasti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu