Kuten se sofia belorf joka on sen nikon kanssa joka myy huumeita ja salakuljettaa huumeita. Kovasti ikävöi lehdissä sitä rikollis miestään joka joutuu vankilaan moneksi vuodeksi. Rikollisilla on paljon rahaa kyllä mutta onko se sitten hyvää elämää, naisethan haluaa miehen jolla on paljon rahaa- Siinäpä sitä rakkautta sitten vankilan välityksellä ja on paljon muitakin naisia jotka on rikollisten kanssa suhteessa.
Miksi naiset haluaa pahiksen
Anonyymi
1572
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Joo naiset haluaa rahaa... mutta ei kannata henkilöittää tänne palstoille ketää nimellä.
Ja yllättäen taas yleistellään menemään. Kun muutama nainen hinkuu roskasakki-äijien perään, niin se on sitten KAIKKI naiset jotka moisia elämäänsä haluaa. Jep jep.
Joo sehän se paskaa. Ei kelpaa tavis mies joka ei sentää ole rikollinen ja huumehörhö, mut elämä on sellasta.
Vanhemmat yli 30 v silmää vähäänkään miellyttävät naiset mielellään haluaa glamouria, siksi vastaamattomuus torjutuksi tuleminen jos tätä glamouria ei ole takkiin jäänyt Tiedä sitä kukaan mistä ne aikuisemman naiset glamourin arvoiseksi ovat ittensä ynnänneet kun kukkarossa on ollut matti läsnä jo isän alulle laittamisen jälkeen.
Sofi on käytetty nainen. Ei kukaan kunnollinen mies enää sitä huoli kun ollut vielä rikollisen paskan kanssa. Naiset muutenkaan ei halua kunnollista vaan joskun paskan rikollisen ääliön joka välittää huumeita. Onko se hienoa elämää, mitä lapsenne sanoo kun joku paska kohtelee taita huonosti.
Jos naiset haluaa huonon miehen, niin miksi tälle palstalle kirjoittavat miehet eivät saa naista? Täällähän on niitäkin jotka itse kertovat olevansa naisenhakkaajia ja työttömiä rumiluksia - siis todella huonoja miehiä?
Miten tämä liittyy nettideittailuun?
Pysykäähän omissa karsinoissanne ulimiehet.
Kumin ja (rikollis)lihaksen vetovoima on vastustamaton.
Olisko se että nämä kaksi esimerkiksi on yhteensopivat samalla arvomaailmalla? Yhtä lailla pyrkyreitä joka yhdistää?
Miksi tätä yleistystä? Että naiset sitä ja tätä? Haluaahan miehetkin rahaa vai kuin? Onko miestä jolle ei raha kelpaa? Mut tuskin kaikki naiset laittaa rahaa rakkauden edelle tai että kaikki miehet olis rikollisia huumekauppiaita. Jos yleistät naiset yhden esimerkin perusteella niin tee sama miehille!
Heidän elämästä ei puutu jännitys eikä raha eili sisältään kaiken mitä ihminen tarvitsee . Miksi tyytä vähempään ? Valaiseppas
Hyvä vetää esimerkiksi naisesta joku ö-luokan sometyrkky? Varmaan kannattaa yrittää niitä oikeita naisia eikä mitään kuminaamareita jotka elävät 5 minuutin julkisuudesta.
Joulun aikaan nyt parikin naista kuollut koska pahis tappoi. Naiset vaikenee että heillä on paha mies kotona ja kuolema voi tulla koska tahansa. Kai se on sitä että naiset häpee, komean mies nainen haluaa ja se olikin luonteeltaan paha eikä naiset uskalla siitä kertoa kenellekkään.
Mistä päättelet että ne vaimonhakkaajat oli komeita? Uutisissa ei puhuttu heidän ulkonäöstään yhtään mitään. Sinulla on joku pakkomielteinen kateudentunne itseäsi komeampia miehiä kohtaan. Ei ole muiden vika jos et ole tyytyväinen omaan ulkonäköösi. Jos uskot että komeat miehet ovat pahoja, niin samalla logiikalla uskot senkin että kauniit naiset ovat pahoja. Kierrä siis kaikki hyvännäköiset ihmiset kaukaa, ikään ja sukupuoleen katsomatta. Ovat pahoja pahoja ihmisiä!!!!
Naiset haluavat antaa piiskaa niille?
Googlettakaa Dark triad personality traits attractiveness. Kai siinä "Miksi" kysymys jää hieman sivuun mutta selkeästi osoitettu että naiset tykkäävät.
Jostain muistan että nais psykopaatit ovat kiinnostuneita erityisesti mies psykopaateista. En nyt tähän hätään muista referenssiä.